Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agus122

zdrada

Polecane posty

Gość agus122

ciagnie mnie zeby zdradzic faceta...........zaniedbuje mnie i nie czuje zainteresowania zJego stroby czy Wy tez tak mialyscie???;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
a co ci da zdrada? lepiej go zostaw i nie komplikuj sobie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus122
moze sie lepiej poczuje:(ze swiadomoscia ze ja tez cos zrobilam nie tak ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
a dlaczego myślisz tylko o nim a nie o sobie? Nie zależy ci na tym żeby mieć święty spokój i układać życie po swojemu? Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radzę
To po co się z nim wiązałaś jak chcesz teraz go zdradzać . Porozmawiaj z nim i powiedz mu wprost że Cię zaniedbuje .Nieraz facetowi należy powiedzieć że jest coś nie tak. Nie wszyscy są na tyle inteligetni by się domyśleć że coś robią źle albo czegoś nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus122
rozmawialam nie raz ale On ma poprostu swoje sprawy ktore wydaja mu sie bardzo wazne typu auto ,motor itp ,,,,uwaza ze poswieca mi akzda wolna chwile ale dla mnie to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
zaborczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Z pewnością wystarczy zwykła rozmowa z odrobiną szczerości. Zdrada to rozwiązanie najgorsze z możliwych. Jeśli ci na nim już nie zależy to go zostaw po prostu, a jeśli zależy a uważasz że cię zaniedbuje to zrób coś żeby to zainteresowanie wróciło. Kup jakiś nowy ciuch, zmień uczesanie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus122
zmienilam uczesanie..........ale zawsze powtarza ze kocha mnie taka jaka jestem.......moze ja przesadzam ale naprawde uwazam ze sie nie inetersuje.....to uczucie jest dolujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×