Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no w czym no wlasnie w czym

W czym najlepiej wyglada facet na plazy?

Polecane posty

Gość luikkjs
ale ocisle gacie u faceta nawet ktory ma niezla figure tez sa ble to tak jak ogladac faceta tanczacego w balecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Owszem mam żonę ... i mimo, że ma "urodę hawajską" ... upodobań do gaciorów hawajskich nie! Także ma na nie alergię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Obcisłe nie ... Ale zgrabne spodenki są ok ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luikkjs
a kogo to obchodzi pewnie jestes z tych co nosza obcisle slipy zeby wszystkie klejnoty im bylo widac ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dziwo zgadzam sie dzis z
oj sie tutaj niektorzy na zartach nie znaja ;) troche dystansu i humoru ludzie! no, wracajac do faceta na plazy to przy ciele tylllllko nienaganna figura, reszta wyglada oblesnie, to prawda, wiec wole luzniejsze ;) swoja droga Fakt, zazdroszcze prawniczego wyksztalcenia, zawsze chcialam to robic a nigdy nie bylam humanistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szortach-hawajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
luikkjs - kolego, jeśli uważasz, że hawajskie gaciory a'la spódnica są ok ... to Cię uświadomię .... Kiedy wyjdziesz z wody "spódnica kwitnąca" przyklei Ci się do ciała i bardziej podkreśli klejnoty, niż spodenki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, a moze to nie prawniczek tylko prawiczek? :classic_cool: i to zalezy od materiału...cześc się nie przykleja, podkreslając klejnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkoikokoszg
nigdzie nie napisalam ze lubie hawajskie gadzie, bo mnie mdli jak je widze ale obcisle sa w rownym stopniu oblesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, hawajskie wzory odpadają, podobnie ze slipami i obcislymi bokserkami. W takim razie jakie są ok, jaki krój i kolorystyka, wzory, może jakieś linki pokażcie jak w sieci cos jest..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Carolyna - życzę zatem "nie prawiczka" w gaciorach hawajskich ... Skoro sugerujesz, że tylko prawiczki nie noszą hawajskich kwitnących gaciorów .... :P Bo rozumiem, że to miałaś na myśli .. W innym wypadku "Twoje kwitnące myśli" nic wspólnego z tematem by nie miały ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było luźne skojarzenie :classic_cool: tak luźne, jak luźne sa hawajskie spodenki i wcale nie życzę sobie pana w hawajskich, mam swojego :D bez hawajek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
Carolyna - Twoje luźne skojarzenia mogłaś zatem zachować dla siebie ... Pomijam, że nie w temacie.... to nie przystające kobiecie na poziomie ... w dodatku skierowane do obcego mężczyzny ... Nie lubię wulgarnych kobiet .... :O Są godne hawajskich dupków ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja wulgarna byłam ? a moje mysli lubię przelewać na papier bądz kafe :D przepraszam, jesli poczułeś się pokrzywdzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luikkjs
on nawet w takich gadziach yglada swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
No wybacz ... gadzie te najczęściej noszą ... "Panowie" z pustym spojrzeniem ... Ślepy nie jestem ... Idą z rozdziawioną gębą .... patrzą pusto przed siebie ... lub z kolegami wykrzykują wulgarności .... Co do Ciebie ... to dla mnie to już wulgarność ... jeśli kobieta bez powodu rzuca mężczyźnie takie teksty ... Niby w jakim celu są rzucane? Mam Ci udowodnić, że nie jestem prawiczkiem? Bo innego celu nie widzę ... :O Pokrzywdzony nie mam powodu się czuć ... bo niby dlaczego? Tylko zniesmaczony .... I apel do pań ... Panie drogie .... szanujcie się ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
My naprawdę nie lubimy łatwych kobiet ... :O (no chyba, że jednorazowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
A teraz zabieram książkę i zmykam do swej królowej ... która czyta na tarasie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbn
face na plazy wyglada jak jest ubrany bo po 30 ste to im brzuchy wisza i saé oblesni spaslaki i swiniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luikkjs
fakt ale co sugerujesz ze carolyna jest "łatwa" po tych wpisach? z ciebie to taki maly madralka, oh co to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, mówisz o typowych dresach? :) na lato zmieniających dres na kwiatowe spodnie? bo ja nie :O dobrze, jesli uwazasz, ze jestem wulgarna, to nie będę tego starała się zmienic nie potrzebuję udowadniania, ze nie jestes prawiczkiem :O to był żart...taka zabawa słowami o podobnym brzmieniu...poza tym masz żonę, więc chyba nie powinienes byc prawiczkiem :O a jesli to o szacunku dla samej siebie było do mnie...to musisz wiedzieć, ze jak najbardziej się szanuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt ...
luikkjs- a co niby trudna jest? Skoro wszystko jej się sprowadza do jednego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwa kobieta, boze...Fakt, nie bądz taki pewny siebie...i zmykaj, masz rację:O tak będzie lepiej dla wszystkich;) kurna, burza idzie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, czy Ty masz problem ze zrozumieniem żartów? wiem, ze górnolotny to on nie był,ale to nie oznacza, ze ja łatwa jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luikkjs
czlowieku to juz se pozartowac nie mozna ja uwielbiam takie zarty i wiekszosc znajomych dziwi sie czemu nie chce z nimi na numerek skoczyc, bo oni tak jak ty, mysla,ze jak kobieta lubi sobie tak pozartowac to dziwka jakas wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×