Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedługoi mama

38 tc - bóle.

Polecane posty

Gość niedługoi mama

Od jakiegoś tygodnia pobolewał mnie brzuch codziennie jak na miesiaczkę, ale trwało to około 2 minut i mijało no i zdarzało się tylko ok. dwóch razy dziennie. Wczoraj pobolewał mnie brzuch cały dzień. Z przerwami. Dzisiaj od samego rana tez mnie boli, a raczej tak "muli" jak na okres bo nie mogę tego nazwać nieznośnym bólem. No i promieniuje to w pachwiny. Ból w pachwinach miałam juz wcześniej, ale zazwyczaj zdarzało sie to wieczorem po całym dniu bycia na nogach (zrozumiałe, że dziecko już ciężkie i grawitacja działa :) ). Ale dziś jeszcze nie zdąrzyłam z łóżka wstać i juz mnie boli. Nie wiem jak w nocy, byc może też to miałam, ale spałam i nie wiem. Pytanie jest takie, czy te bóle mogą sygnalizowac, że w najblizszych dniach urodzę? Ostatnią wizytę u gina mialam 30 czerwca, wtedy szyjka była jeszcze twarda i zamknięta, ale wiadomo, że to może sie w ciągu kilku godzin zmienić a co dopiero dni, następną wizytę mam wyznaczoną na 21 lipca, z tym, że gin zaznaczył, że do tego czasu mogę urodzić. Czop mi jeszcze nie odszedł, ale wielu kobietom odchodzi dopiero w szpitalu w dzień porodu... Kobiety jak się czułyście tuż przed porodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
nie no, nie będę lecieć od razu z tym do lekarza :) Ból nie jest na tyle mocny :) Zresztą jak wspomniałam czop mi nie odszedł jeszcze, a i wycieku wód też nie zauważyłam. Poza tym "muleniem" w brzuchu w pachwinach i okolicy lędźwiowej to nic się nie dzieje. Dziecko też się rusza od czasu do czasu. Dlatego pytam czy to może sygnalizować, że urodzę w ciagu najbliższych dni? Termin mam na 1 sierpnia, ale ciąża jest już donoszona, więc wcale by sie nie pogniewała gdybym urodziła wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , może to sygnalizować że w najbliższym czasie zostaniesz szczęśliwą mamusią . mi na takie bóle pomagała ciepła kąpiel . kiedyś mi połozna powiedziała ze jesli są jakieś skurcze bóle to nalezy wziąć kąpiel jeśli po tym przejdzie to znaczy że jeszcze nie teraz ale jeżeli nie ustapią to znak że coś już się dzieje , mi wody tez sie wcześniej nie sączyły czop nie odszedł , nom ale jak juz chlusnęło to jak z kranu i od razu czop śluzowy wypłynął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
:) już chciałabym urodzić :) czuję się jak wieloryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
ja nie przytyłam dużo. ok 9-10kg. Ale brzuch mam już ogromny i źle mi się chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
no gin mi przepowiada spore dziecko, ale mam nadzieję, że 4 kg nie przekroczy :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
chcialabym naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługoi mama
może wypowiedzą się jakieś mamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie ćmienie w podbrzuszu i twardnienia brzucha mam już od miesiąca.... Termin za 2 dni a ja dalej w dwupaku :) Twoje bóle mogą oznaczać równie dobrze ze urodzisz jutro albo w dniu terminu.... wiem ze to niewiele ci da ale tak niestety jest... Co do bólu w pachwinei to tez miewam i to raczej jest spowodowane tym ze dziecko uciska na jakis nerw, czasem ból kłuje nawet przez to w nodze, takie prądy idą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×