Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucjusz Luks Siemanko

Windą do nieba???

Polecane posty

Witajcie! Ciekawi mnie fakt intelektualistów puszczających tą piosenkę na weselu, ba czasami jako piosenkę do pierwszego tańca! Przecież ta piosenka opowiada o małżeństwie z rozsądku :E czy ja śnie? Żal mi niewiedzy ludzi. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
organicznie nie znoszę tej pisoenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze często
puszczają też "Małgośkę" Rodowicz. A jak panna młoda to Gosia to już na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Przecież śpiewa o amancie z kina. To tak jakby laska pisała, do Brada Pitta, że czas przestać już śnić o nim i pozwolić komuś innemu dać jej szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
podmiot liryczny w tym "utworze" jest kretynką nie słyszycie tego?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Pasywną kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
Laska zakochana w aktorze, wychodzi z amaż za jakiegoś gościa co go nie kocha i smędzi Mój piękny panie raz zobaczony w technikolorze piszę do pana ostatni list Już mi lusterko z tym pana zdjęciem też nie pomoże pora mi dzisiaj do ślubu iść Mój piękny panie ja go nie kocham, taka jest prawda pan główną rolę gra w każdym śnie ale dziewczyna przez życie nie może iść całkiem sama życie jest życiem pan przecież wie. ref Już mi niosą suknie z welonem już cyganie czekają z muzyką koń do taktu zamiata ogonem mendelsonem stukają kopyta Jeszcze ryżem sypną na szczęście gości tłum coś fałszywie odśpiewa złoty krążek mi wcisną na rękę i powiozą mnie windą do nieba Mój piękny panie z tego wszystkiego nie mogłam zasnąć więc nie mógł mi się pan przyśnić dziś i tak odchodzę bez pożegnania jakby z znienacka ktoś między nami zatrzasnął drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mój piękny panie ja go nie kocham(...)pan główną rolę gra w każdym śnie". To chyba jednak nie ma za wiele z dawaniem szczęścia...raczej wg niej już pora się chajtać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
"Powiozą mnie windą do nieba". Dlatego pisałem o pasywnej kretynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam ta glupote
strasznie podobala mi sie ta piosenka na pierwszym tancu u cioci, bardzo szczesliwe malzenstwo od lat..... w sumie dopiero po slubie jakos zaczelam bardziej astanawiac sie nad jej przekazem i rzeczywiscie to byla glupota, bo te slowa "ja go nie kocham, taka jest prawda" czy cos w tym rodzaju zupelnie nie pasuja do szczesliwego dnia jakim ma byc slub ;/ no ale coz bylo minelo, na szczescie piosenka nie odzwierciedla mojego zycia malzenskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Zresztą dla niektórych szczęście to nie miłość, tylko wesele przed 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Fakt, ale to o czym mówisz, to ślub z głupoty, a nie rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Piosenka ma miłą dla ucha melodię, a że opowiada o małżeństwie z rozsądku ? Cóż. W praktyce się okazuje że takie małżeństwa są najbardziej trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle dokladnie tak samo
jak Ty Lucjusz. bylam niedawno na weselu mojej przyjaciolki i pierwsza piosenka to wlasnie "winda do nieba" byla...zdziwilo mnie to bardzo ale sie nie odezwalam bo nie bralam udzialu w przygotowaniach....... coz piosenka jest piekna wedlug mnie ale chyba wiekszosc w ogole nie slucha slow i to az defiace... ta wlasnie przyjaciolka ma ta piosenke rowniez na filmie z wesela-no po prostu doly ogladac "szczesliwy dzien" i miec takie podteksty w tle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Nie wiem czy widzieliście teledysk z ta piosenką. Właśnie był robiony w trakcie czyjegoś wesela i jakoś wtedy nikomu to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×