Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neiezdecydowana

Jaki mam typ figury?

Polecane posty

Gość neiezdecydowana

Moze mi ktos podpowie? 98cm piersi 81cm talia 100cm biodra wzrost 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli widać u Ciebie dobrze talie, to klepsydra, a jeśli nie, czyli jesteś tak jakby prostokątem to chłopczyca. Gruszki mają szersze biodra od góry, a jabła duży biust i brzuch a biodra szczupłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neiezdecydowana
tak,takie widac,ale mam tez ''boczki' i one sa prawie ze rowno z biodrami ;/ ogolnie wyglada to tak: talia -> o wieele grubsze boczki -> kosci biodrowe wystajace za te boczki :P Dlatego tak trudno mi okreslic figure. Przez oponke na brzuchu byloby jablko,no ale mam szersze biodra mimo wszystko.. A z boku jak stoje to cycki tez bardziej wystaja niz brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neiezdecydowana
aha,ramiona 106 cm zastanawiam sie,co rozumiecie pod pojeciem ''chlopieca'' ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neiezdecydowana
wlasnie ze wyraznie widac talie,tyle ze jest dosyc krotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzw. ja przez chłopczyce zawsze uważałam dziewczyne płaską, bez bioder, a Ty taka nie jesteś! Ale nie wiedziałam jak określić. Być może jesteś klepsydrą. Boże!! AAAaaa Wiesz co, aż wstyd mi powiedzieć, ale skoro to jest forum to powiem, jak spojrzałam na Twoje wymiary (98cm i 100cm) pomyślałam "gruuba" a po chwili skojrzałam na swoje i pomyślałam "boże przecież ona ma tylko 2cm więcej w biodrach-aktualnie nie wiem ile mam dokladnie, bo miara mi zgninęła ale pewnie będę mieć znów 98cm). Wzrost ten sam, tylko, że Ty masz pewnie ladny duży biust, a ja wręcz odwrotnie :( Na pewno nie jesteś gruszką, być może jabłkiem właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neiezdecydowana
Sabinoss - tak,gruszka na pewno nie,to umiem stwierdzic ;) Ale biustu tez nie mam ladnego :( Jest sredniej wielkosci,a najgorsze,ze nierowny! Spora roznica w wielksoci peirsi, jedna jest taka ''wypelnaijaca dlon'',a druga bardziej plaska i sterczaca. Mam nadzieje,ze regularne cwiczenia moze mi jakas ta mniejsza ''dorozwina'' albo odchudza wieksza.. Bo jak sie ogladam bez biustonosza to jest nieciekawie ;/ jedna nizej (grawitacja),druga wyzej,ech ;p Ciagle zastanawialam sie czy jestem jablkiem. No ale te biodra i masywne uda.. Pewnie zeby w 100% stwierdzic,czy jestem jablkiem,czy klepsydra (albo jej odmiana: wiolonczela,co by chya pasowalo) musiaalbym sporo przytyc, a tego nie chce :D Ja waze przy takim samym wzroscie jak ty 72,5 kg. Od poczatku lipca cwicze niemal codziennie ;) Schudlam wagowo z 1,5 kg, ''ciuchowo'' wiecej. Moj wstepny cel to 65 kg,zobacze jak bede wygladala. Zalezy mi na plaskim brzuchu ;] WIOLONCZELA - duże piersi, krótka talia, szerokie biodra, duże pośladki, wydatne uda, szczupłe nogi od kolan w dół Wszystko pasuje (szczegolnie podoba mi sie ksztalt moich nog) oprocz ''duzych piersi''. Chociaz w obcislej bluzce moga nawet wydawac sie duze.. tylko unikam takowych z wiadomych powodow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może jednak ta wiolonczela, chociaż pierwszy raz słyszę, że tak też się mówi! W sumie to chyba nie najważniejsze czy gruszka czy jabłko tylko ogólnie wygląd. Na biust na pewno pomogą ćwiczenia i masaże! Ale podobno nikt nie ma idealnie równych piersi. Ja za to bez stanika wyglądam jak dziecko :P ćwiczę dzis 5 dzień i nie zamierzam odpuścić! Rok temu ćwiczyłam przez kilka miesięcy, gdybym nie przestała w tym roku, może miałabym ładną figurę, a tak marzę aby za rok ją mieć. ;P Chodzi mi oczywiście o płaski brzuch i nogi bez cellulitu itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuń
Witam mam 166 cm wzrostu 95 cm w biuście 67 w tali 92 biodra 55 udo wiecie morze jaką mam figurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam problem z określeniem typu figury. mam ok 164 wzrostu, ważę z 50kg, bist 86, pod biustem 70, talia 62, biodra 89. dużo osób twierdzi, że mam super figurę, lecz ja tak ine uważam, mam spory biust, który chciałabym jakoś pomniejszyć, dosyć wąskie biodra, ale za to odstająca pupa i niestety odstający brzuszek, ale za to brak boczków. może znacie jakieś sposoby optycznego pomniejszania piersi i zarówno podkreślania kobiecości i eksponowania talii ubiorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
Madziuń, Twoja figura jest Bardzo dobra, tyle Ci powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
neiezdecydowana, mam wymiary podobne +/- 2cm, wzrost 2 cm mniejszy, ważę 70 kg, staniki 75F/70H i zdecydowanie jestem "wiolonczelą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa231094
Lenku, a nosisz może staniki w rozmiarze 65DD/E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzież? C wystarczy, tylko muszę sobie zwężać w obwodzie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klepsydrą raczej nie jesteś. Z tego co piszesz obstawiam jabłko. Ale przyjrzyj się jak wyglądają twoje ramiona, biodra, nogi. Jak się mają twoje ramiona do bioder (są węższe szersze czy takie same). Poza tym możesz pogadać z jakimś stylistą. Od razu się wtedy dowiesz jak masz figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×