Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Parnica

Znowu parowar!!!POmóżcie bo ja już nie wiem który???

Polecane posty

Gość Parnica
Gość co do tefala nie podpowiem
bo mam philipsa i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tefala nie podpowiem
dokładnie mam taki. Czy głośno, nie wiem, nie mam porównania. No słychać jakieś bulgoty, ale raczej nie są uciążliwe. Jak czytałam na stronach różnych opinie, to o tym się ludzi dobrze wypowiadali. Ma ważną zaletę, te miski można wszadzić jedną w drugą i zajmuje dużo mniej miejsca. Ziół parę razy użyłam, ale ponieważ ostatnio służy mi głównie do gotowania "prostych" smaków, typu ziemniaki, kukurydza w kolbach, fasolka itp. to nie mam potrzeby używać ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parnica
dzięki za info. Jakaś strasznie niezdecydowana jestem :O A możesz mi jeszcze napisać czy sama ustawiasz czas parowania czy te przyciski regulują w zależności od tego co przyrządzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam philipsa
jakie grzałki? Chyba nie dość uważnie przeczytalam instrukcję, albo u mnie się tego nie robi, żadnych grzałek nie widać. Przyciski służą właśnie do tego, żeby nie musieć ustawiać przy niektórych produktach. I raczej te czasy przypisane przyciskom sprawdzają się, tzn. ziemniaki po 25 minutach są rzeczywiście dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Wybierz ten pierwszy tefal 4003 witamin +,mam go od tygodnia jestem nim zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale u mnie nie ma nic o
czyszczeniu grzałki. Zresztą, i tak w takim topiku każdy poleci taki parowar, jaki ma, watpię, żeby ktoś miał dwa i sobie porównywał. Ja jestem zadowolona z philipsa i go polecam (poza wszystkim dodatkowo jeszcze pasuje mi do czajnika i wyciskarki, bo z tej samej serii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parnica
Dzięki za odzew:) Parowar dostałam i problem z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×