Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppppppppppppytam

umowa zlecenie

Polecane posty

Gość ppppppppppppytam

mam możliwość pracy na takiej zasadzie :) czy ktoś się orientuje czy jak zarobię powiedzmy 2 , 3 tys miesięcznie to będę potem w PIT miała dopłacić US? na jakiej zasadzie jest dopłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeńQ
przecież niedopłata lub zwrot z podatku jest zależny od tego ile zaliczek w roku Zus pobrał od pracodawcy więc to nie ma nic wspólnego z wysokością wypłaty a z zaliczką pobraną. Moja mama zarbia tyle samo co ja ale zaiczek miała pobranych ponad 3000 zł a ja tylko 1700 zł więc ona miała o wiele więcej zwrotu z podatku niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania34t5656
wydje mi sie że predzej bedziesz miał zwrot niż dopłatę ja dostałam zwroty 400 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppytam
dziekuje za info - to moja 1 praca dlatego się nie orientuję :) zusu nie płaci się wtedy :) chyba ale będę miała ubezpieczenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppytam
wiem że zusu pracodawca nie płaci zatem płacę ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to jest praca na zasadzie wakacyjnej to nie musisz ty nic płacić(tym bardziej jeśli np.masz statut studenta), tylko pracodawca odprowadza podatek, który później najprawdopodobniej zostanie Ci zwrócony (jeśli nie przekroczy pewnej kwoty, ale w rozpatrywanym wypadku raczej nie przekroczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppytam
nie, nie jest to praca wakacyjna a ja właśnie po studiach jestem i po stażu rocznym to muszę sama płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×