Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolacyjaaaaa

Co jecie na kolacje?

Polecane posty

Gość kolacyjaaaaa

Co przygotowujecie na kolacje? Bo na śniadanie to jakieś kanapki, obiad wiadomo, zupa i jakieś tam drugie danie a na kolacje nigdy nie mam pomysłu :o Napiszcie co można robić na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo owo
nic nie robie, czasem jogurt, albo jablko lub zupke zjem. Nie odchudam sie, po prostu nie mam apetytu wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacyjaaaaa
ja właśnie odwrotnie, zawsze wieczorem chce mi się jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie on ja ma
-tawarozek z jogurtem szczypiorem..i innyni ziolami- -nalesniki z dzemem domowym -tosty -platki z mlekiem -owoce -kanapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżon malkowicz
- zapiekanka ziemniaczana - zapiekanka makaronowa - pasta rybna - sałatk agrecka - chleb tostowy- czosnkowo serowy - pasta jajeczna oczywiscie kolacja musi być przed 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie on ja ma
o albo wielki kubek koktajly z mleka, jogurtu i owocow mleko, jog naturalny, lyzka slonecznika, garsc rodzynek-przelac wrzatkiem, przeplukac-na goracej patelni wysuszyc banan-czy inny owoc do blendera-pyszne -sycace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolacyjaaaaa
dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi :) Ja niestety nie lubie slodkiego ,zadnych owocow, nalesnikow, dżemow itd. Nigdy nie jem niczego co choc troche jest slodkie :p za to warzywa uwielbiam. To co podalyscie jest chyba czasochlonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgggggggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
sledz marynowany, grzanki z serem kanapki z pasta jejeczna (wczesniej przygotowana) jajecznica kaszanka z cebulka kapusta pekinska lub lodowa z tunczykiem i sosem vinegret.. jajecznica z serem i pomidorami lub pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśkaaa
moja kolacja - kaloryczna ale pyszna :D serek typu camembert obtoczyć w jajku (do jajka dodaję zioła prowansalskie) i bułce tartej i smażę jak kotleta (czasem taki serek kroję na 2-3 plastry), to wszystko w opieczoną na grillu elektrycznym bułkę hamburgerową, do tego ketchup, majonez, warzywa: pomidor, ogórek, sałata itp pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina979
kanapki,salatki,ser bialy ze szczypiorkiem,kaszanka,kielbasa smazona,parówki ,pasta z makreli wedzonej,jajka w majonezie ,na miekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×