Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Facet zerwał ze mna bo jest alkoholikiem...

Polecane posty

Gość kombi trąbi
Alkoholik a mądrzejszy od Ciebie :( Bo to Ty powinnaś z nim zerwać. Na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co??tak poprostu zostawic go??zostawic go z tym problemem???nie umiem tak...kocham go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam ze jest alkoholikiem...zerwal i dopiero potem mi o tym powiedzial...nie zauwazylam ze naduzywal alkoholu...tzn lubial sobie wypic,ale ja poprostu nie widzilam ze cos jest nie tak ze nad tym nie panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co innego chciałabyś zrobić? Uleczyć go? To nie na Twoje siły i umiejętności. Chciałabyś ,by z nim być? Stać się współuzależnioną cierpiętnicą? A zasłużyłaś sobie na przywilej cierpienia przez całe życie? On z Tobą zerwał. To dziękuj losowi, że Ty nie musiałaś tego robić. Pewnie jestes bardzo młodziutka i nie wiesz, co znaczy życie z alkoholikiem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chces być kolejną miłosierną, w wielką bezsensowną wiarą, że swoją wielką bezsensowną miłością go zmiwnisz? Jakby chciał, to zamiast zrywać, poszedłby na terapię lub cokolwiek, a jemu widać tak łatwiej, zerwać i nie musieć udawać, że dla Ciebie przestanie pić. Skoro on nie miał do tego woli, to swoją wielką bezsensowną wiarą w siłe miłości mu nie pomożesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwał i po zerwaniu dopiero Ci poqwiedział,ze jest alkoholikiem;/ cos mi tu nie psauje.. moim zdaniem znudziłas mu sie i tyle,albo poszukał se kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdddff
bazienka alkoholizm jest w polsce wyleczalny w 2-5% przypadkow, w przypadku interwencji profesjonalistow. wiec marne szanse CO ZA GŁUPOTA ALKOHOLIZM JEST NIEWYLECZALNY DO ŚMIERCI , MOZNA JEDYNIE BYC NIEPIJACYM ALKOHOLIKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URBAN ALKO
LEPIEJ BĄDŹCIE UMIARKOWANI W OSĄDACH INNYCH OSÓB, NA ALKOHOLIZM MOŻNA ZAPAŚĆ JAK SIĘ DUŻO IMPREZUJE I PIJE WIĘC SKĄD WIECIE ŻE WAS TO NIE SPOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nikogo nie osądza. Tłumaczymy dziewczynie, że miała farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z tobą zerwał
czyli wybrał alko, proste. ty powinnaś z nim zerwać a nie on z tobą, a ty nawet nie zauważyłaś, że on ma problem, więc powinnaś się cieszyć. i zaufaj mi pomóc to on musi chcieć sam sobie, ty nic nie zrobisz. odpuść i dziękuj losowi, że nie jesteś z nim. ty go nie zepsułaś więc ty go nie naprawisz. nie baw się w matkę Teresę bo tylko ty na tym ucierpisz, a on się schla i będzie wszystko miał w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×