Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

w końcu to nie mój biznes tylko jego :) a ja mu tylko pomagam chociaż mogłabym to olać ;) dużo materiałów pościągałam i myślę, że powinno sporo tego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptasia grypa i takie tam :p to co to za firma w której pracujesz jeśli można wiedzieć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie o ptasiej grypie jest jeszcze wiele innych chorób drobiu a ptasia grupa nie jest leczona więc nie warto o niej pisać;) tak na forum nie chcę podawać nazwy firmy ;) ale jest to firma paszowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też :o dziewczyny chyba też już w łóżeczkach leżą :) Ola przypominam o planie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba się już wszystkie wylegują bo pustki tutaj ;) ja tez już długo nie pociągne bo mi sie patrzałki zamykaja powoli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! sorki ze tak późno ;) Banmon dawaj datę ostatniej @ i długość cyklu to pomyślimy :) Goga fajnie że wszystko ok, teraz odpoczywaj i łykaj pigułki :) Smile na poczatku nawet porządki mnie cieszyły ;) mam nadzieję że jak ci to przestanie kiedyś sprawiać taką przyjemność to będziesz musiała sie zając urządzaniem pokoiku dzicięcego :P a to już będzie czysta przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAk jak zaczniesz przygotowania do ślubu to nie będziesz miała czasu myśleć o czym innym ;) a wtedy , kto wie...Zobacz na Daguś jak to się skonczyło :P Bnamon współczuję tematu prezentacji, niecierpiałam hodowli drobiu, chociaż profilaktyka weterynaryjna była całkiem fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ola ja drobiu też nie cierpiałam a najlepsze jest to, że ja mam się właśnie zająć w firmie drobiem, życie jest przewrotne.....i to mocno, przynajmniej w moim wypadku, na studiach powiedziałabym, ze niemozliwym jest żebym się drobiem zajeła a tu proszę...... eeeh @miałam 2.12 ostatni cykl trwał mi 28 a dwa poprzednie 27, boję się że przez tą raczkującą choobę może misię poprzestawiać, no bo dziewczyny choroba jest taka na razie bardzo nieśmiała, gardło niby nie boli ale czuję jakbym miała do niego coś przyklejone (może trochę ropy) kataru też nie ma ale nos jest lekko przytkany, dobrze, że dziś w domu ejstem to będę się mogła szprycować tabsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja dzis wzielam sie za generalne porzadki:P Niestety idzie mi to jak krew z nosa bo znowu mam dwa psy!!! Dzisiaj muusialam pospac dluzej bo jak wstalam to tak mi sie krecilo w głowie ze sszok!! Ale juz ok:) Murzynek wczoraj poszedl caly choc gora mi sie za bardzo spiekla:) Szkoda Goga ze nie zrobil Ci usg:( J pojechal na policje i nadal go nie ma;( maam nadzieje ze wszystko bedzie ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wszystko będzie ok zresztą co tam policja teraz jak masz brzdąca po serduchem to nic ci nie straszne ;) ja zrobiłam 43 slajdy a on niech sobie dalej robi, i tak już oczopłąsu dostaję :o okropnie się czuję, choróbsko chyba jednak mnie łapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Banmon.. Tak dlugo go nie ma:( martwie sie:( Toi oze poloz sie i spij?? To najlepszy lek, wygrzej sie:P Ja z tymi urwisami to nic nie zrobi laza za mna i jak nie gryza moje kapcie to siebie nawzajem!! Nienormalne:0 a jak tylko zamkne sie w pokoju to od razu piszcza i wez tu cos zrob...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak się chciało mieć psiaki ;) J pewnie niebawem wróci, wiesz, że na tej policji to oni muszą się milon razy o to samo pytać, do tego mają niespieszące się ruchy i tak to wychodzi póki co leżeć nie mogłam bo bite 3 godz nad prezentacją ślęczałam :o musze jeszcze obiad zrobić a to mi tak z godzinkę zejdzie ..... wzięłam polopirynkę S i rutinoscorbin i mam nadzieję, że jutro będę zdrowa jak nie to zwariuję w firmie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja..:P Normalnie cyrk:) pale smieci i znalazlam ten test robiony dzien po terminie i wiecie ze i na tym sa dwie kreski??;P Normalnie meksyk!! A ja musialam nie zauwazyc!! Hahahahaha!!! A ja dwa kolejne dni mysłalam ze jednak dupa a to juz wtedy wykazalo:) Mam nadzieje ze wyzdrowiejesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek mam już w zasadzie zrobiony :) właśnie wciągam kanapkę z czosnkiem ;) podobno czosnek to dobry afrodyzjak-ale chyba pod warunkiem, że obie osoby go jedzą :P ;) będę miała okozję wypróbowac ten afrodyzjak na moim M, zobaczymy czy rzuci się na mnie jak wróci z pracy czy na jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........4.............12.08.2009. ........./........./ tak sobie patrzę na tabelkę i wychodzi na to, że teraz ja zostałam z największą liczbą bezowocnych starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio mialam najwiecej wiec sie nie smuc tak:P choc na kafe a nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj dziwny dzien:( wszyscy sie smuca!! Banmon główka do gory!! Ja wierze za Ciebie..:P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie jak dla mnie śmiało możesz założyć nowy topik, może wniesie nowe fluidki ze sobą :) nie ma na co czekac więc tylko trzeba zakładać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na M aż wróci, głodna już strasznie jestem :o M się spóźnia bo pojechał mi prezent kupić, hihhiih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysłu nie mam bo nie jestem dobra w takich rzeczach ;) prezent już na Święta :) musiał mi powiedzieć, dlaczego się spóźni stąd wiem :) ale prezentu wczesniej nie zobaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł dobry na topik :) nie mam pojęcia co dostanę bo nie chce puścić pary z ust ten mój M :) nie mam nawet pomysłu.... jeszcze kilkanaście dni i się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony jestem okropnie niecierpliwa i chciałabym żeby mi powiedział ale z drugiej strony wolę niespodziankę to jest jest z elementów które lubię w tych Świetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×