Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieńka_26

Pytanie do kobitek które już rodziły

Polecane posty

Gość Kasieńka_26

Jestem w 8 miesiącu ciąży (mam termin na 20 sierpnia) Dziś ginekolog poinformował mnie że będzie konieczna cesarka bo dziecko nie obruciło się. To moje pierwsze dziecko. Pytanie do kobiet które już rodziły. Czy dziecko może się jeszcze odwrócić? Czy już jest na to za późno. Chciałabym rodzic naturalnie oczywiście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej późno... sa małe szanse ale zawsze sa. U mojej znajomej juz sie nie odwróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1412
Kasia ja całą ciążę byłam przekonana że będę miała cc, bo dzidzia była zwrócona główką do góry. Dopiero na początku 9 miesiąca dzidzia się obróciła:) Więc nie martw się tym tak bardzo , bo jeszcze wszystko może się zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synek
się nie odwrócił i miałam cc, ale nie narzekam, wszystko dobrze poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka_26
Mam nadzieje że się odwróci :) aczkolwiek nawet cesarka nie jest niczym strasznym jak pomysle że wreszcie zobaczę moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobny problem , ale mi zostało wtedy kilka tygodni do porodu . Synek odwrócił się . Wydaje mi się , ze może się jeszcze odwrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammuussiiaa
powinnas wykonywać jakieś cwiczenia które powoduję odwrócenie się dziecka, mozesz ich poszukać w necie albo iść do szkoły rodzenia u siebie w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie mozliwe
moje dzieci obrocily sie w 35 tc,a slyszalam,ze niektore odwracaja sie nawet w 38 lub przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×