Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malina17

Jaki piesek do bloku?

Polecane posty

Mieszkam na osiedlu , dużym . Mam świnkę morską... Marze o piesku... Jak myślicie jaki piesek sie nadaje do bloku do mieszkania 2 pokojowego +kuchniai lazienka??? Moje wymagania to : taki piesek aby nie skomlał i zeby byl w nocy cichy , taki co problemu nie sprawia , dosyc maly i tani w utrzymaniu ( do 100 zl na miesiac) ,zeby siersci w domu nie bylo duzo , zeby byl slotki przez cale zycie najwazniejsze cichy , tani i malutki przez cale zycie! Prócz: ratlerka yorka jamnika sznaucera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy pluszowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ! Chodzi mi o żywego i prawdziwego :) Ja go pokocham ... Aha , tylko musi byc tez taki zeby mi swinki nie pogryzl ;P Prosze pomóżcie:)!!! błagam ! kocham psy i chce go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy pluszowy
Przy takich wymaganiach to jedyne wyjście kupić sobie pluszaka. zastanów się babo - pies t żywe stworzenie, nie zaprogramujesz go tak jak chcesz i Ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeja poprostu :* Miły :* Kocham każdego psa:* A co dziennie mogła bym wychodzić z nim na spracer ( 5 razy dziennie na godzine) u mnie na osiedlu większośc ma pekińczyki i dobrze jest :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy pluszowy
Komu jest dobrze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy w blokach powinny być
zabronione. Siedzę sobie właśnie w mieszkaniu, okna pootwierane, bo upał i słyszę z każdej strony ujadanie. Z góry-ujadanie, z zewnątrz - ujadanie, z sąsiedniego bloku itp. Pominę już obsrane chodniki, trawniki, i nieraz nasikane w windzie. Pies w bloku to beznadziejny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 17 to egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialm takiego
ale byl wybiedzona przybleda...wet ocenil go , ze ma 6 mis-po odchowaniu okazalo sie ze ma jakies 2 lata...taka lysa sierotka sfilcowana byla... ale nie byl tani..-leczenie, odzywki...wiec nawet dla ciebie piesek ze schroniska odpada... moj byl ukochany...madry...posluszny..nawet nam w domu nie szczekala.. ktos zauwazyl slusznie-polecam dla ciebie pluszaki...psiak nasika c potrafi,, naszczekac,,,zwymiotowac...ma cieczke jak to suczka jak pies to dyma poduszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialm takiego
a nawet ci napisze..ze nalezy sprzatac kupy po psie i nie wolno go wyprowadzac do piaskownicy...poradzisz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalie 34
Malina 17, ja bym ci proponowała Yorka, sama mam Yorka. Ale jeżeli nie chcesz, to nie. Pekińczyki ci odradzam, z charakteru są nie dobre, a jak się chce im jeść, to potrafią w nocy cię obudzić, żebyś mu dała coś oprócz karmy. A może beagle? Tylko że miniaturka? Też byłabyś z niego zadowolona, cichutki, a jaki kochany... Moja przyjaciółka ma beagla i jest bardzo zadowolona, nie szczeka, ale potrzebuje miłości i ciepła. Nie brudzi, karmę możesz kupować z Royal Canin(bardzo dobra karma) cena ok 18 zł. Zależy od tego, jaki piesek będzie miał apetyt, może mu starczyć 0,5 kg karmy na 2 tyg, 2,5 tyg... Będziesz go musiała szczepić, raz do roku, chodzić na kontrolę raz do roku, koszt na takiego psa to ok.50 zł miesięcznie. Ja się znam trochę na psach i z każdym pytaniem możesz się do mnie zwrócić...jestem po weterynarii...Gorąco pozdrawiam i życzę trafnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulujemy
pani po weterynariiii pchania psa w lapy idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie ! Po pierwsze to wiem bo mialam psa i sprzatalam po niej kupy ! i siku też! kochalam ją!!! A po za tym to sobie kup pluszaka bo skoro tak mi je polecaszto sama je masz ! Nie zdziwie sie jak caly pokoj masz w pluszakasz! Rosalie - Dziękuję ,że mi polecilas:) A czy mogę np. mieć kundelka? czy za glośne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaka ty glupia jestes
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeMMM
=>po I każdego psa idzie wychować i będzie cichy i nie zje Twojej świnki (trzeba tylko troche chęci pracy) =>po II co do beagli to polecam stronę http://www.zpastorowejsfory.pl.tl/NIGDY-nie-kupuj-beagle-ar-.htm =>po III psa należy dobrać do osobowości a nie jakiegoś widzi mi się ( proponuję wybrać sie do związku kynologicznego i tam udzielą Ci informacji ) =>po IV kundelki są dobrą opcją ale niestety nie wiesz co odziedziczyli po rodzicach a przy złym wychowaniu możesz być właścicielką groźnego pieska życzę udanego wyboru przyjaciela na dlugie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Jednak wybrałam yorka :) jest malutka (suczka) w piątek ją dostanę bo będzie miala rowno 6 tyg. ...30go lipca bedzie miala odrobaczenie , a 1go sierpnia 2 szczepienie czyli juz od 3,4 lib 5 sierpnia będę mogła brać szczeniaczka na spacerek? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym szczepieniu odczekaj
3 dni i dopiero wyjdź z pieskiem na spacer. Uważaj na inne psy aby przypadkiem na niego nie skoczyły bo naprawdę yorki są bardzo delikatne, zwłaszcza szczeniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, spoko:) Ale się ciesze ...jeszcze tylko jutro i w piątek piesek ! Naucze ją żeby ze mną spała w łóżku::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat spania w łóżku właściciela to nie ma co uczyć każdy pies chętnie zajmie miejsce przewodnika w stadzie rodzinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadinka
Ja mam goldena i też jest super :) Z tym, że moje osiedle jest otoczone samymi polami i pies ma dużo ruchu. Gdybym mieszkała w jakimś zatłoczonym mieście, to na pewno bym się na zwierzaka nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal zwierzaka
szczeniak 6 tyg???? Zdajesz sobie sprawe ze bedzie skomlal, nie bedziesz miala nocy przespanych, bedzie brudzil w domu? Kto w ogole sprzedaje 6 tyg szczeniaka???? Za mlody na odlaczenie od matki!!! Jezeli to nie prowo to biedne to zwierze bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×