Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może ktoś wie

czy mogę odmówic podjęcia stażu bez utraty statusu bezrobotnego

Polecane posty

Gość Brummm
gdyby mój iloraz był kiepski to bym nie pracowała tam gdzie pracuję i nie na tym stanowisku . znów mylisz pojęcia --- > mylisz moją rzekomą niewiedzę z inteligencją . masz pomieszanie pojęc w główce zrewiduj poglkady na temat swojego intelektu kochana. ps. a opd czego są jak nie od "dawania pracy " ? jak najbardziej jej na tym powinno zależec. co do staży i kursów i szkoleń - po znajomości się je dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mowilam
zgodze sie z biurwa jaka ty jestes prymitywna dziewcyno wiekszosc zarejestrowanych to kombinatorzy bo chyba w nieduzym miescie sie takie osoby ciagnace kase z mops zna co? A ty nie wiesz co mowisz pewnie w Biedroince obslugujesz wieksza elite co Brumm prymitywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna biurwa
sorry ale twoj glupio madry sposob uogulniania nie swiadczy bys byla madra nawet jesli masz dobra prace w co watpie to ja stracisz bo widac ze jestes skupiona na sobie i cholerna histeryczka ktora myslisz ze jej sie wszystko nalezy a na bezrobociu musials byc dlugo skor tak ci sie panie w urzedzie daly we znaki co? Dostawals wezwania? Musials chodzic do pracodawcow? Nie chcieli cie przyjac? Moze za duzy pasztet zciebiei dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
wiecie co nie chce mi sie z wami gadac o pracy dorabiam jako prostytutka ale mam problem Zawsze pociągali mnie tylko faceci...ale od pewnego czasu marza mi sie pieszczoty z dziewczyną. Kreci mnie ta myśl... chciłabym poznac jakąs... ale gdzie moge takiej szuakac? sa jakies fora? strony??? oczywiscie daje dupy nie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
Jasne :-) dzięki za krytykę , znalazły się pracowniczki PUP ;-) i poczuły się urażone . ale jak widać obrażanie bezrobotnych przechodzi - to zaraza jak ktos tu powiedział Tak wszyscy bezrobotni to kombinatorzy - prosty świat widzicie . ps. powtorzę jeszcze raz bo widac żeście głupie - moja ostra argumentacja jest odpowiedzią na słowa o bezrobotnych jako nierobach, zarazie i kombinatorach -- obrażacie tym samym całe rzesze ludzi którzy na prawdę zrozpaczeni szukają pracy a PUP nie potrafi im pomóc. KONIEC DYSKUSJI NIE JESTEŚCIE DLA MNIE PARTNEREM DO NIEJ . dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
" sorry ale twoj glupio madry sposob uogulniania nie swiadczy bys byla madra " Właśnie o tym mówie że to jest odpowiedż na uogólnianie opinii o bezrobotnych ( głupi argument w odpowiedzi na głupi ) ale ty tego nie rozumiesz .... ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
jestescie pojebane kurwy ja daje dupy i sobie radze pierdolone zdziry z urzedow pracy nie macie takiej kasiorki jak ja jestm colll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna biurwa
co to znaczy obrazanie bezrobotnych? Dlatego ze propozycje pracy dostajesz to dla ciebie obraza daj przyjklad a nei gadaj po proznicy i nie wypisuj takich chamskich tekstow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
" Moze za duzy pasztet zciebiei dlatego? " i kto tu mówi o prymitywizmie? :-) nie stac cie na lepsze argumenty? ps. moja droga z moimi kwalifikacjami to oni nie mieli dla mnie pracy - za wysokie to raz , a dwa - nie należy mi się wszystko ale życzliwa pomoc urzednika jak najbardziej bo od tego jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
" co to znaczy obrazanie bezrobotnych? " pijaki, zaraza, nieroby , kombinatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna biurwa
to znaczy ze ciebei traktuja jak pjaka itp to ty uogolniasz bo jesli twierdzisz ze nie bylo pracy dla osob z twoimi kwalifikacjami to do kogo masz pretensje jak ci mialy pomoc cokolwiek by nie zrobily to taka paniusia jak ty bedzie rytykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
aha i dzięki za wnikliwą analizę mojej osoby i przyszłości zawodowej :-) nie ma to jak pseudopsychologia poprzez forum :classic_cool: jeśli ktoś twierdzi że bezrobotny to : kombinator, nierób , pijak , zaraza , nieudacznik to odpowiadam argumentem na tym samym poziomie PUP - to lenie, wredne baby i instytucja nie warta podatków. Podoba się takie uogólnianie? jak widac bierzesz dosłownie moje wypowiedzi nie stać cię żeby zrozumiec że taka wrgumentacja jest odpowiedzią na chamskie opinie o bezrobotnych :-( kiepsko u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem - sprawdź IQ albo inaczej może na twoim poziomie powiem : niezła paszteciara z ciebie musi być :-O ps. podszywaczom dziękuję . ŻEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
" to znaczy ze ciebei traktuja jak pjaka itp " tobie trzeba łopatą tłumaczyc: nie mnie - tak tu ktoś powiedział Boże kobieto czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna biurwa
ja to jestem akurat badzo ladna swojego czasu bylam miss ziemi pomorskeij a i inelekt mam ok bo pracuje jako kierownik duzego dzialu w starostwie ok ty jestes brummnajmadrzejsza az zal ze taka chodzaca madrosc jak ty sie tak marnuje przeciez ty prezydentem powinnas zostac z "" twoimi kwalifikacjami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mowilam
ale widac ze laska sie daje wyrowadzic z rownowagi dlatego by nei mogla w urzedzie pracy pracowac bo tam trzeba miec wyjebane na takie pokraki jak ona cikawe jak te biedne panie jej mialy pomoc jak woda sodowa az z neij tryskala w tym urzedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złamanka
co do PUP - ja bym nie liczyla na to, ze jakas oferta od nich bedzie ciekawa, tam sa umieszczane tylko najpodlejsze prace- zwykle, a osoby ktore tam pracuja zajmuja sie glownie prowadzeniem rejestrow, :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
1. " ja to jestem akurat badzo ladna swojego czasu bylam miss ziemi pomorskeij " ----> jakim trzeba być pustakiem by coś takiego pisać w temacie o PUP ? 2. " taka chodzaca madrosc jak ty sie tak marnuje przeciez ty prezydentem powinnas zostac " ----> niczego takiego nie twierdzę ale mądrzejsza od ciebie na pewno bo umiem czytać ze zrozumieniem 3." ale widac ze laska sie daje wyrowadzic z rownowagi " niestety strzał kula w płot - w pracy jestem opanowana a forum publiczne ma to do siebie że dyskusje często są emocjonalne a argumenty przerysowane ale taka refleksja jest ci obca głuptkasku... 4."cikawe jak te biedne panie jej mialy pomoc jak woda sodowa az z neij tryskala w tym urzedzie" widzę że byłaś tam ze mną i widziałaś jak się zachowywałam ---> jasnowidz? 5. " zwykle, a osoby ktore tam pracuja zajmuja sie glownie prowadzeniem rejestrow " no właśnie biurokracja przede wszystkim 6. na tym forum siedzi masa paniuś z PUP i krzywego słowa na nie powiedzieć nie można nawet jeśli miało się złe doświadczenia powodzenia dla wszystkich bezrobotnych :-) spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym temacie
Jak czytam co pisze takajednabiurwa to mi się nóż w kieszeni otwiera!!! Niby taka wykształcona, mądra w urzędzie pracuje a tak się wyraża prostacko!!! Nie ma "normalnych" rzeczowych argumentów tylko obraża i wyzywa innych ludzi!!!! Nie wspomnę już o słownictwie z podstawówki!!! Pewnie pracę po znajomości dostała i już uważa się za lepszą od innych!!! Brawo Brumm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjjjssssssssssssss
ten post wyzej to pewnie Brum bez przesady biurwa nie byla prostacka tylko Brumm przeciez ta laska jest strrraszna aha i przed 8 jeszcze w domu dziwne podobno pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
nie mam jeszcze rozdwojenia jaźni i sama sobie nie odpisuje :-) przed 8 w domu ? miło mi że znasz godziny w jakich pracuję :classic_cool: sami jasnowidze... ps. prostactwem jest nazywanie zarazą i nierobami bezrobotnych a mnie wyzali od pasztetów itp. tylko dlatego że ośmieliłam się PUP skytykować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brummm
Najmocniej przepraszam że ośmieliłam się skrytykować PUP :-) a prostacki może być ktoś kto nie rozumie tego co piszę i dlaczego pisałam tak ostro jak pisałam co tłumaczyłam kilkakrotnie , widać nie dociera do półgłówków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brummm
zgadzam sie, ze cos jak PUP powinno byc zlikwidowane ;/ Nie znam osoby, ktora znalazla by porządną prace dzieki tej glupiej instytucji ;/ Pancie siedza i opierdalaja sie cale dnie, wyslugujac sie stazystami ( W URZEDACH POLSKICH TAK NAPRAWDE PRACUJA STAZYSCI, A NIE PRACOWNICY). Wiem bo bylam stazystka w PUP i Urzedzie Skarbowym. Gdyz zglosilam skarge na to jak nas traktuje sie w skarbowce, oddalono ja ... ba smiem twierdzic, ze jej nawet nie sprawdzono ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie...*
ja to w ogole mysle, ze to forum jest bardzo wulgarne i prymitywne i madre osoby raczej tu nie siedzą. sama weszlam tylko na chwile zeby zadać pytanie. to jak ktos przebywa duzo na tych forach na kafeterii to tylko swiadczy o nim, raczej dosc negatywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comcomcom
Tak to jest najlepsze ocenianie pracy PUP na podstawie kilkuminutowych wizyt tam co to znaczy opierdalajce sie? Bo ja tam pracuje i nigdy sie nie opierdalam i conajmniej przykro mi czytac takie wpisy to jest smutne jak nasze spoleczenstwo podchodzi do pracy innych ja tez bylam na stazu i wtedy mi sie wydawalo ze sie moja osoba te panie wysluguja jak sie okazalo pozniej bylam w bledzie, bo teraz jako pracownik PUP mam tyle pracy ze naprawde nie wiem w co rece nie wspomne o odpowiedzialnosci ale to moze wiedziec tylko osoba ktora tam pracowala a osobom ktore mysla ze tam sie tylko osoby bezrobotne przyjmuje pragne przypomniec ze gdyby nie PUP I rozne refundaje nie bylo by pracy bo firmy korzystaja z pieniazkach urzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Brumm
ty nie jestes prostacka cytuje twoje wpisy " widać nie dociera do półgłówków" "A skąd wiesz że mówił to bezrobotny o tych podatkach głupia krowo?" " wolisz suko j**ana? specjalnie zinfantylizowałam formę wypowiedzi do twojego poziomu" "wiem bo byłam bezrobotna .... glupia krowo" "Nie ma czego zazdrościć - widać po tych babach że praca je męczy " "gówno o mnie wiesz"* " Kolejna głupia c*pa -" "powtorzę jeszcze raz bo widac żeście głupie " "KONIEC DYSKUSJI NIE JESTEŚCIE DLA MNIE PARTNEREM DO NIEJ ." I to na tyle i jesli ty nie ejstes prymitywna i wredna to faktycznie ja nie czytam ze zrozumienieniem wiecej wyrozumialosci zycze takim zadufanym osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaaa
jestem bezrobotną osobą od daawna. Aktywnie poszukuję pracy (internet, prasa, PUP) i jest cholernie ciężko więc jak ktoś pieprzy, ze bezrobotni to darmozjady to mi się nóż w kieszeni otwiera!! Nie przysługuje mi zasiłek więc baaaardzo chętnie podjęłabym się pracy. Panie pracujące w moim PUp-ie są miłe, czasem nawet zażartują, jak o coś pytam to zawsze mi odpowiedzą. Aktualnie jestem na szkoleniu (bardzo fajnym zresztą ;) ) i na to szkolenie dostałam się bez znajomości :P Mam nadzieję, że po kursie w końcu coś ruszy. Bo to siedzenie w domu mnie dobija. Mam 24 lata, licencjat, ale nie mam doświadczenia więc do pracy mnie nie chą :o A większość ofert pracy wywieszonych w PUP-ie wisi tylko po to, żeby kase pracodawca dostał bo i tak z góry już osoba na to stanowiska z góry jest zaklepana 😠 i mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjuua
mam podobna opinie tez jestem dlugo zarejestrowana , bylam na stazu w PUP ale po stazu etatu dla mnie nie bylo , mimo ze sie staralam, wiem tez ze w posrednictwie dziewczyny maja ciezka prace bo bezrobotni niezadowoleni ze nie ma pracy, albo ze jest itp, a napewno jest im ciezko ,a juz psychiczniei to zalamka wiec takie osadzanie jest typowo polskie , pracowalam tez na zastepstwie jako nauczycielka , bo mam taki zawod i tez slyszalam opinei innych ze nauczyciel to nic nie robi itp jesli tos nie pracowal w danym zawodzie nei ma prawa sie wypowidac i oczerniac osob, mowiac ze ktos pierdzi w stolek, typoowo polska zawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brumm
do Brumm- " I to na tyle i jesli ty nie ejstes prymitywna i wredna to faktycznie ja nie czytam ze zrozumienieniem wiecej wyrozumialosci zycze takim zadufanym osobom " 1. wyrywasz z kontekstu i nie bierzesz pod uwagę tego że do mnie równiez tutaj napisano - masz niskie IQ, jesteś paszteciara - więc jak oceniasz to oceniaj obiektywnie 2. określenie "suko" było jako kontrast ponieważ ktoś uznał że " głupia krowa " było dziecinne więc celowo to zrobiłam ( widać nie rozumiesz o co chodziło to przykre ) 3. głupia krowo - padło to w odpowiedzi na niegodziwe okreslenie " bezrobotni to zaraza " więc dostosowałam poziom mojej wypowiedzi do "chamskiego argumentu " 4. widzę że czytasz bardzo powierzchownie :-( zaraz się dowiem że skoro piszę rano na kafe to pewnie i do pracy nie chodzę , na szczescie mam komfort ruchomego czasu pracy :-) Jeszcze raz przepraszam Szanownie Panie z PUP - ale takie mam doświadczenia , swoje zdanie . Oczywiście moje uogólnianie i wrzucanie wszystkch pracownikow PUP do jednego wora to celowe nadużycie w ramach odpowiedzi na wrzucanie wszystkich bezrobotnych w worek ---- nieroby i zaraza. jak ktoś ma olej w głowie to zrozumie a jak czyta płytko i bezmyślnie jego sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brumm
Jeszcze raz przepraszam Szanownie Panie z PUP - ale takie mam doświadczenia , swoje zdanie . Oczywiście moje uogólnianie i wrzucanie wszystkch pracownikow PUP do jednego wora to celowe nadużycie w ramach odpowiedzi na wrzucanie wszystkich bezrobotnych w worek ---- nieroby i zaraza. jak ktoś ma olej w głowie to zrozumie a jak czyta płytko i bezmyślnie jego sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w temacie
tak bronicie tej Pani co niby w up pracuje ale jak ona wyzywa ludzi bezrobotnych od darmozjadów to jest ok?? Wiem że są tacy co to do rzadnej roboty nie chcą iść i wolą na zasiłku siedzieć ale są i tacy którzy szukają pracy, są po studiach, znają języki itd itp Nie tak łatwo jest teraz o pracę... I uważam że niesprawiedliwe jest nazywanie wszystkich ludzi bezrobotnych nierobami i zarazą!!! Ja wcale nie krytykuje pracy urzędników ale każdemu należy się jakiś szacunek, nawet jeśli jest to bezrobotny!!! A swoją drogą ciekawe jak ta Pani urzędniczka traktuje swoich petentów w urzędzie jak na forum nazywa ich "zarazą"...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×