Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malina17

za 13 dni dostaję Malutkiego YORKA terriera , mam pare pytań

Polecane posty

1.Jak się nim opiekować? 2.Ile razy dziennie spacery? 3.O jakich godzinach na spacerki? 4.Jakie jedzenie? Sama nie wiem co jeszcze ! Pomóżcie:) Nigdy nie miałam psa ! Napiszcie mi wszystko jak się nim zajmować podczas szczeniecych lat? za 2 tyg. jak ją dostane bedzie miała ok 7 tyg. NAPISZCIE MI O NICH WSZYSTKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTAJKA...
ja mam yoreczka, musisz wychodzic na poczatku co 2h, powoli uczyć go czystości, co do jedzienia 3x dziennie karma royal canin dla szczeniakow, namoczona w wodzie przegotowanej, 3 łyżeczki pokarmu. Wiadomo trzeba wyczesywać psa, podcinać i kleić uszka, żeby ładnie staly, przemywać oczka co dziennie wodą, obcinać pazurki, pies musi byc 2 razy odrobaczony i szczepiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeMMM
najlepiej kup sobie książeczkę o tej rasie :) albo zapytaj hodowcę o wszystko (dobry hodowca z chęcią udzieli Ci dobrych rad) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie tylko nie tyyy
:o wspolczuje temu pieskowi :o Pisalas ze chcesz psa ktory je tania karme ale royal cannin jest droga a jesli chcesz aby twoj piesek dlugo zyl to kupuj wlasnie royal i nie oszczedzaj na nim, codziennie zmieniaj wode mineralna albo przegotowana, spacery 5-6 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie tylko nie tyyy
pamietaj o regularnych szczepieniach i odrobaczaniach, nie postawiaj malego szczeniaka na wysokosciach np na lozku bo moze zrobic sobie krzywde, jak to szczeniak to musi czesciej wychodzic na spacer ale dopiero po drugim obowiazkowym szczepieniu bo wczesniej nie wolno go wypuszczac na dwor, pewnie jak piesek bedzie mial 7tyg to tylko bedzie mial 1 szczepienie wiec na ksiazeczce zdrowia powinien byc wypisany termin drugiego szczepienia wiec wczesniej nie wychodz z nim na dwor. Nie podawaj mu do jedzenia slodyczy, resztek ze stolu itp. Najlepiej karme wlasnie royal cannin mini junior do 10mies życia a pozniej adult. Od czasu do czasu ugotuj chude mieso z ryzem i warzywami np marchewka, kalafiorem, brokulem, żadnych przypraw do tego! Nie podawaj warzyw ciezkostrawnych takich jak fasola, groch, kapusta itp. Szybko pisalam ale mam nadzieje zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie tylko nie tyyy
Poza tym dziwne że tutaj napisałaś że nigdy psa nie mialas a na poprzednim topiku ze juz mialas :o Doradzam ci tylko dlatego ze zal mi psa ktory bedzie mial z toba do czynienia skoro wymagasz od psa zeby nie szczekal i byl tani w utrzymaniu tak jak pisalas to na poprzednim temacie to kup sobie misia :o Wiesz jaki jest koszt utrzymania yorka? szczepienia, odrobaczenia, fryzjer, szampony, karma i witaminy dla szczeniaka? na pewno nie tanio tak jak sobie myslisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×