Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasandra001

sprzęt AGD gospodarstwa domowego.

Polecane posty

Gość kasandra001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567....
w czym rzecz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra001
coś mi się niechcący nacisnęło, ups :/ mam pytanie odnośnie sprzętu do kuchni. Jakiej najlepiej marki wybrać: 1)piekarnik 2) piec gazowy (tylko płyty), a może lepiej jesdnak elektryczny? 3)okap 4)lodówko-zamrażarka 5)zmywarka Na co najbardziej zwracać uwagę kkupując taki sprzęt? Wszystko chcę mieć pod zabudowę. Jestem na etapie remontowania mieszkania a właściwie robienia go od sameog początku. Pracujemy teraz nad kuchnią. Nie chcę kupić czegoś co potem okaże się na śmietnik... Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra001
nikt mi nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez urzadzam teraz kuchenie i mam artykuły różnych firm. Nie wybrałam jednej dlatego ze odcienie sie różnią, uchwyty sa inne itd. Ja wybierająć sprzęt kierowałam się ceną a z wizualnych spraw zwracałam uwage na różne guziki, przyciski - żeby były takie same(takie moje małe zboczenie:P) Znalazłam hurtownie w której jest taniej o jakieś 2000 niż w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiaj na sprawdzone firmy, przejrzyj fora tematyczne, na pewno ludzie chętnie Ci doradzą. ja stawiałabym na boscha, siemensa, amicę... a jeśli chcesz sugerować się ceną, decyzję oprzyj o jakąś ofertę sklepu, choćby moderni.pl , tam masz przekrój przez bardzo różnorodne firmy i ceny. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra001
Wiadomo, że każda firma ma jakąś rzecz lepszą od innej. Jedna ma lepszy okap druga piec. Tylko która firmę do czego wybrać? Jakich wy marki ma w kuchni? Z czego jesteście zadowolone? a co odradzałybyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ci raczej płytę gazową niż elektryczną. U mnie sprawdza się z firmy Amica. Tą samą firmę polecam jeśli chodzi o okapy. A co do zmywarek to zdecydowanie Electrolux. Przejrzyj sobie stronę electro.pl - tam jest duży wybór sprzętu do zabudowy i w całkiem przystepnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra001
dzięki Citron, zapewne obejrzę. A może dziś ktoś będzie chętny mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam kupowania sprzętu jednej firmy, bo to się nie sprawdza. Każda firma dobre AGD, ale ma też takie, które jest do niczego. Płytę i piekarnik polecam z Elektroluksa. Ja lodówkę mam z Amica (na magicznaplaneta.pl zapłaciłam za nią ok. 1300) i działa beż zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również poleciłabym raczej płytę gazową niż elektryczną. A co do samego sklepu ze sprzętem AGD to jak pisze scerbus - wciąż ceny są tam bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×