Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patushka

czy to ciąża?

Polecane posty

Gość patushka

witam! jak wiele kobiet na tym forum mam dylemat czy jestem w ciąży czy też nie... okres spóźnia mi się dopiero (?) 4 dzień, powinnam dostać go w sobotę. zaczynam się obawiać. ale z drugiej strony przebywam akurat 2-gi miesiąc w Anglii wiadomo zmiana klimatu, praca. ostatni okres dostałam o 5 dni za wcześnie więc nie wiem jak na to się zapatrywać. nie wiem w ogóle jakie są wczesne objawy ciąży tak koło 3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
a wspołzyłas?to nie jest złosliwe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego wiż do wróżki
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patushka
wybaczcie że to pominęlam ;) tak współżylam. i kolejny dylemat bo był to stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
amiał facet wytrysk w Tobie?sorr za pyatnia ale to wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patushka
nie miał. ale przeskanowałam sobie już głowę różnymi forami, artykułami gdzie się dowiedziałam że istnieje możliwość zajścia w ciążę pomimo iż facet nie miał wytrysku w kobiecie. a za pytania nie przepraszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patushka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gera
hej dziewczyny!! ja tez mam dylemat czy to ciąża czy nie... spuźnia mi sie @ juz 5 dni.. od ponad tyg mam kłucia jajników i temp. 37,3.. robilam dzis test i jest druga kreseczka ale słabiutka.. dzis tez robilam morfologie i mam podwyższone krwinki biale a podobno to typowe dla ciąży... pomóżcie co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz
ja jest kreska druga to można gratulować :D tempka też ciążowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gera
tak sie boje bo jesli to nie ciąza to podwyższona krwinki biale norma 4,0 - 8,5 a w moim przypadku jest to az 18,6 !!!!!!! to jest jakas powazna choroba nawet nowotworowa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gera
juz myslalam ze nikt nie odp.. troche mnie pocieszylas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbsfgbfbf
Gera,to ciąża,też tak mam:)Kłucie w jajniku i podwyższona temteratura,to normalne w poczatkach ciąży ok.3-4 tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmma
hej tez mam klucie w jajnikach, bole w podbrzuszu i rano mialam temp 37 niestety przed chwila robilam test i tylko jedna kreska cykle mam nieregularne, dzis 30dc czy mozliwe aby test sie mylil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mmmma
powtórz test za dwa dni, albo zrób badanie krwi, bo przy nieregularnych cyklach mogła się owulacja przesunąć i test moze jeszcze nie wykryć ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patushka
ja nie mam okresu od 4 dni i tez mam bóle w podbrzuszu. temp nie mierzyłam bo nie mam akurat termometru. boje się i powoli mnie to przerasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmma
patushka jesli to ciaza to powinnas sie cieszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gera
fgbsfgbfbf to mamy tak samo;-) który masz tydzien? ja dopiero jutro ide do lekarza na 17są.. bede strasznie szczesliwa jesli o to sie potwierdzi na usg..!! choć bede sie tez bardzo bała bo dwa miesiace temu robili mi zabieg usunięcia bo dziecko obumarło i nie wiem czy to nie za wczesnie. ale jestem pełan nadzieji ze bedzie oki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgvbfgbvgfbfb
Gera u mnie to ok.3 tygodnia,pierwszy test wyszedł negatywnie ale drugi już pozytywnie,z tym,że druga kreska jest słaba ale widoczna,ale mam typowe objawy ciąży,a do lekarza idę w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgvbfgbvgfbfb
Gera nic się nie martw,jesli 2 miesiące temu miałaś zabieg ,,czyszczenia,, bo płód obumarł ( przepraszam za wyrażenie :( ) moja siostra miała identycznie i radzili żeby poczekać z zajściem w nastepną ciążę,ale zaszła bardzo szybko też po ok.2 miesiącach od zabiegu i utrzymała ciążę mimo,że ma początku były krwawienia i za miesiąc rodzi:)Ty też donosisz,jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gera
vfgvbfgbvgfbfb dziekuje za wsparcie;* potrzymujesz mnie na duchu.. bedę dobrej mysli,wierze ze bedzie dobrze.. A Twoja siostra miala ciaże zagrozoną czy tylko chwilowe krwawienia na początku ? dziekuje ze jestes ze mna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gera
vfgvbfgbvgfbfb nie weim czy jest sens dzis isc do tego lekarza.. rano mialam małe ciemne plamienia.. nie wiem co jest grane.. czy to okres... eeeh.. co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×