Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam pracy podkarpacie

proszę o radę

Polecane posty

Gość szukam pracy podkarpacie

dostałam propozycję pracy. branża finansowa - firma zajmuje się w zasadzie wszystkim - od ubezpieczeń i funduszy inwestycyjnych po kredyty i pożyczki. Ma to być obsługa klienta w biurze. Ale podejrzewam że w grę będzie wchodzić też akwizycja. Mam jechać na 2 dniowe szkolenie, które muszę współfinansować. Koszt jaki mam pokryć to 350 zł. Być może nie są to jakieś wielkie pieniądze ale jednak za 2 dni wydaje mi się to trochę dużo. Ukończenie szkolenia gwarantuje pracę- tak przynajmniej mi mówił pan na rozmowie. Posz tym szkolenia podpisuję się z pracodawcą porozumienie - i tego właśnie nie bardzo rozumiem. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim jak porozumienie o pracę? Czym to się różni od umowy? Po jakimś tam czasie pracy (ok miesiąca)zawiera się umowę zlecenia. Proszę napiszcie co myślicie o tym. Ja jestem raczej negatywnie nastawiona ale już jakiś czas szukam pracy i nic. Przede wszystkim nie podoba mi się ta cena szkolenia. Poza tym nie wiem o co chcodzi z tym porozumieniem. Noi jeszcze kwestia odległości. Dojazdy kosztowałyby mnie ok 400 miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekaj od oszusta
nie pakuj sie w to skoro juz na wstepie chca Ci wcisnac platne szkolenie i na dodatek od razu mowia ze nie dostaniesz umowy o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Jestem tego samego zdania co poprzedniczka.Nawet nie wiesz w jakim kierunku ma odbyć się to szkolenie.Daj sobie spokój i szukaj dalej,a te 350 zł.przeznacz na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
dobra Firma, która chce przyjąć pracownika powinna zapewnić szkolenie, uważaj na to i szukaj dalej!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy podkarpacie
i tak zrobię. na początku myślałam że chcą się zabezpieczyć żeby ludzie nie było tak że ludzie korzystają ze szkolenia a potem rezygnują - wiadomo firma traci. Ale przecież normalne firmy podpisują umowę a potem wysyłają na szkolenia. Tylko mnie jeszcze to całe porozumienie intryguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy podkarpacie
aaa właścicielka twierdziła że szkolenie ma być z zakresu produktów (ubezpieczenia, f. emerytalnei inwestycyjne, kredyty, pożyczki, jakieś jeszcze odszkodowania)) i z obsługi klienta. w ofercie mają naprawdę dużo produktów różnych firm. Więc nie wiem jak mają zamiar przekazać chociażby elementarną wiedzę na temat każdego z nich w ciągu 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbb
odrzuc to g.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem-08
jeżeli firma sie EURO FINANZ nazywa, to olewaj od razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pracy podkarpacie
nie, to nie ta firma. chodzi o regionalną firmę z centralą w rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie przekażą ci wiedzy, zrobią po prostu pranie mózgu:o tak samo jest z doradztwem finansowym, przedstawicielstwem handlowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
takich gnojów co robia bezrobotnych w ch... powinno sie scigac...najzwyczajniej w swiecie szukaja frajerow ktorzy kupia u nich pseudo szkolenie...i nie maja w planach nikogo zatrudniac...chyba ze nowych co beda szukac kolejnyc feajerow na szkolenia i tak rosnie armia pozyskiwaczy frajerow...Porzadne firmy finansuja szkolenia i ewentualnie zabezpieczaja sie przed lapaczami szkolen tym ze wydaja ci certyfikat lub inny dokument potwierdzajcy udzial w szkoleniu po podpisaniu u nich stalej umowy po okresie probnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×