Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buzikmnk

CO warto kupić w LIDLU??

Polecane posty

Gość buzikmnk

temat o Biedronce juz jest teraz pora na LIDLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrutnie ciekawska
szczotkę do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyny do mycia: łazienki zolty kuchni pomaranczowy do kranow itd rozowy są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia655
ja polecam reklamowaby wradiu sok pomaranczowy - 1 litr za 1,29 pychaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczewka
U mnie te dżemy ostatnio znikły :( Zawsze zajadałam je z twarożkiem na kanapkach a tu pupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusniczka82
ja w lidlu lubie serki w takich pojemniczkach z ziolami albo czosnkiem i na wyjazdy konserwa miesna-pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretta34
- pomidory w puszce - żelki - napoje gazowane FREEWAY - kiełbasę podsuszaną, taką a'la salami - papier toaletowy- 4 rolki, żółty, frotto - jogurt taki dwuczęsciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te dżemy są pyszne
ale przesadzili z ceną-2 lata temu kosztowały coś 3,50 obecnie 5,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są fajne herbaty zielone i roiibosa z aromatami,czasem kupuję kawę taka na zimno małej puszce,nie wiem czy jeszcze są ale pierogi z mięsem mieli kiedyś dobre.Kawa an zimno do rozpuszczania w mleku,Z poza spożywki sciereczki są fajne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronwielki
środki W5 są bardzo dobre żelki mmmmniam inne słodycze też np takie czekolady pojedynczo pakowane, batoniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatki śniadaniowe !! -kuleczki czekoladowe i kółeczka miodowe - musli kilogramowe :classic_cool: Słodycze czekolady ciastka galaretki itp itd sok z czarnej porzeczki :) Niestety w moim mieście nie ma Lidla , ale zawsze jak gdzies jestem i jest Lidl w pobliżu to wpadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula 888
Chemie z W5, chusteczki W5 do czyszczenia, czyścik do butów W5, słodycze pyszne niemieckie czekolasdy, herbata zielona Lord Nelson o smaku waniliowym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowłam W5 do mycia łazienki i tabletki antykamień -ok. Poza tym najlepsze na świcie czipsy ziemniaczane są w lidlu te po 1,99. Oprócz tego parówki wiedeńskie z serem lub bez sera. No i ogólnie słodycze są w porzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowłam W5 do mycia łazienki i tabletki antykamień -ok. Poza tym najlepsze na świcie czipsy ziemniaczane są w lidlu te po 1,99. Oprócz tego parówki wiedeńskie z serem lub bez sera. No i ogólnie słodycze są w porzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×