Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwsze pranie zaliczone

w ileu stopniach pierzecie ręczniki?

Polecane posty

Gość pralinka123
Weźcie pod uwagę oszczędności energii, nawet białych zabrudzonych skarpetek nie piorę w 90, a tylko 60 z praniem wstepnym i zasadniczym. I nie chodzi tu o kwestie finansowe tylko o efekt ocieplenia klimatu.Warto pomyśleć o swoich dzieciach i wnukach nawet podczas prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
ja nawet zapomniałam,że mam funkcję na 90 stopni, za długo i nieoszczędnie..wystarczy ze jest w domu mnostwo elektrycznych urządzeń..rachunki i tak wysokie..no ale nie każdy chce czy musi oszczędzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ighkcujhk
PIERWSZE PRANIE ZALICZONE - ręczniki wygotowuję góra dwa razy w miesiącu... nie mam w domu brudasów :( a co do bakterii - jak się człowiek porządnie nie umyje to i ręcznikiem ich nie zetrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręczniki i posciel w 90 st
zawsze piorę w 90 stopniach ręczniki i pościel wolę mieć czyste kilka razy zdarzyło mi się dostac w gościach u koleżanki taki ręcznik prany w 60-40 stopniach :-O masakra - wtedy musiałam się wytrzeć husteczkami higienicznymi - i teraz jak do niej jadę to zawsze biorę swój ręcznik i pomysleć, że ona ma 2 małe córeczki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szok...
60 stopni i nie wyprane..co ty kobieto wypisujesz...!!nie wyprane, b0 może pralka wieloletnia, bo mało proszku lub słabej jakości...90 stopni to juz dawno mamy za soba...a gdzie ekologia...nie poto mamy dobre pralki i proszki zeby gotować ..to moze do gotowania w kotłach na bielizne pobawmy się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjmxghjm
ale co niby jest nie tak z ręcznikami pranymi w 40 stopniach? jakoś ciuchy prawie wszyscy piorą w takiej temperaturze i jest okej. że niby na ciuchach nie ma baktrii? nie kumam, o co tyle szumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Mi 123
ta twoja kolezanka nie umie prac,,a nie ze za mała temperatura..ja pzry 4 osobowej rodzinie i tych upałach, jak bym gotowała pościel i reczniki to bym za prąd płaciła nie 130zl a co najmnije 230zł...Dajcie spokój dziewczyny,mamy chyba epokę komputerów i dobrych pralek a nie wracamy do gotowania...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjmxghjm
ja od zawsze piorę w 40 stopnich i jakoś nie zauważyłajm, by mój dom lub moje dzieci były siedliskiem bakterii... ręczniki nie śmierdzą, nie są brudne, nie tracą kolorów, nie są wymiętolone... są NORMALNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poratujcie niedoświadczoną
gospodynię: Dlaczego moje ręczniki są szorstkie, a nie mięciutkie :-( Przy wycieraniu mam od razu peeling :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjmxghjm
szorstki lepiej wyciera... jak kupię nowy ręcznik, to muszę go najpierw ze trzy razy wyprać, by właśnie nie był taki miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze pranie zaliczone
Poratujcie niedoświadczoną--->a dodajesz płyn do płukania????? ja polecam: 1.niemiecki niebieski Softlan 2.Lenor 3Silan i może zamiast proszku uzyj takiego płynu do prania np. z persilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poratujcie niedoświadczoną
Daję płyn Silan i uwielbiam mięciutkie ręczniki, a ciągle są jakieś takie ...... twardawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręczniki i posciel w 90 st
"ja od zawsze piorę w 40 stopnich i JAKOŚ NIE ZAUWAŻYŁAM, by mój dom lub moje dzieci były siedliskiem bakterii... ręczniki nie śmierdzą, nie są brudne, nie tracą kolorów, nie są wymiętolone... są normalne." Taaa, moja koleżanka też nigdy nie zauważyła jakie ma ręczniki, też uważa że są normalne i nawet je daje gościom, niestety :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Mi 123
to nie 40 st. tylko prac nie umie, no i oczywiscie jak zapusci sie reczniki to 40st. bedzie malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze pranie zaliczone
nie mądrujcie się już tak!:) Ręczniki pierze się w 60 lub jak komus nie szkoda prądu 90 stopniach i tyle:) dziękuje za uwagę -autorka tematu:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie patrze na metki
piore reczniki i posciel zawsze na 60 stopni bez płynu do płukania bo lubie jak są takie szorskie własnie a nie miekkie zmieniam po jednym góra dwóch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjmxghjm
pościel i ręczniki - jak się pierze ręcznik dwa razy w miesiącu to i nawet 90 stopni nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skksksx
130zl za prad? jak to robicie?my mamy 521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozabijajcie sie
glupie kwoki o temperature prania recznikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Mi 123
co miesiac 520 z a prad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjmxghjm
a poza tym - myślisz, że jak jesteś gościem to dostaniesz nie wiadomo jaki ręcznik? w kostę złożony, złotem haftowany i może z metką jeszcze, co? dostajesz ręcznik taki na jaki stać panią domu. a może jesteś taką koleżanką, która na lepszy ręcznik nie zasługuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręczniki i posciel w 90 st
Jak dla mnie to możecie nawet w 10 stopniach prać w rzece kijanką, ale nie dawajcie ich swoim gosciom, bo obrzydzenia można dostać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skksksx
co 2 miesiace 520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjmxghjm
za prąd 530??!! oł czizys... u nas za prąd przychodzi co dwa miesiące, rachunek na około 180 - 200. góra 100 na miesiąc płacę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie patrze na metki
ja mam 80 zł za prąd co miesiac. płyta indukcyjna czajnik elektryczny, piekarnik też, dwa duze 42 calowe tv, pralka aa, duza lodówka aa, 2 laptopy, zmywarka aa 60. rzadko ogladamy tv, pralke i zmywarke właczam między 13-15, po 22 , i w weekendy bo wtedy mam 50 % tańszy prad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhjmxghjm
to się papierem toaletowym wycieraj jak Ci nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skksksx
520 na 2 miesiace/360 na 1 mamy plazma 42,tv 21,2 kompy z duzymi ekranami lcd,pralka,czajnik,piec elektryczny i bojler? ale i tak wydaje mi sie ze to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
no ja mam 125 złmiesiecznie, mieszkanie małe ale komputer chodzi cały czas i piekarnik elektryczny czesto uzywany...moze przez laotbedzie troche mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piorę w 40-60 st., w celu zabicia drobnoustrojów ręczniki zawsze prasuję nawet jak sie pierze w 90 st. to moim zdaniem nie znikają wszystkie drobnoustroje bo pranie jest później płukane w zimnej wodzie, która płynie przewodami a wiadomo co w nich jest, a i w pralkach też znajduje się dużo drobnoustrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA PŁACĘ 60
na miesuiać mamy dwupokojowe mieszkanie i też duży tv i komp na okrągło chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×