Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żanetka___

Szukanie seksu w internecie

Polecane posty

Gość żanetka___

Hej, chciałam się dowiedzieć, co sądzicie dziewczyny o szukaniu kontaktów seksualnych w Sieci? Na niektórych portalach randkowych nie mówi się o tym wprost, jednak ostatnio pojawiły się również strony randkowe, jak np. Sexpartnerklub, gdzie z góry (i też po nazwie ;) wiadomo, że chodzi o szukanie niezobowiązujących przygód seksualnych. Z tego, co widzę, jest już trochę dziewczyny zarejestrowanych... Co o nich sądzicie - łatwe laski czy też kobiety wyzwolone? Jak mają się do tego te całe społeczne stereotypy? Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartanięm
Na takich portalach spotkasz walikonikow ograniczonych do ''hey suczko skat jestes??'' i w dodatku o malo finezyjnej gebie, zakladajac takie profile myslicie ze zaraz wam odpisze johny deep :classic_cool: ale rzeczywistosc jest inna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567....
dla mnie to kwestia charakteru i barku odpowiedzialności takie umawianie się z obcym facetem z sieci na sex ....nigdy nie wiadomo co za typ siedzi po drugiej stronie czy nie jakiś świr i zboczony...a później trąbią w tv i następnej zgwałconej czy zaginionej dziewczyny więcej wyobraźni i poczucia zdrowego rozsądku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetka___
@Mr brrrr: to nie to, że lubię seks "z różnymi facetami"... Po prostu nie jestem w związku, ale też mam jakieś swoje potrzeby, które chcę zaspokoić. Denerwuje mnie tylko, że często faceta, co zalicza panienki, określa się mianem macho lub kobieciarza, a o kobiecie od razu mówi się dziwka. Nie chcę związku, ale chcę seksu. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetka___
Nie chcę propozycji, ale opinii na ten temat. Propozycji szukam gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o seks w necie to wygląda to tak: Z jednej strony napaleni onaniści, którzy nie są w stanie wyrwać laski w \"realu\". A z drugiej albo prostytutki, albo jajcarze. Ew jakieś straszne paskudy. Innej opcji nie ma, bo nawet przeciętnej urody dziewczyna jak chce się puścić to wystarczy, że pójdzie na imprezę. Tam przynajmniej może sobie wybrać przystojnego, a nie jakiegoś pryszczola z netu. P.S. idę o zakład, że temat założony przez jednego z onanistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetka___
geez, od razu, że temat onanista musiał zakładać. bo co - bo dziewczyny się na takie tematy nie wypowiadają? to naprawdę jakieś forum psycholi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon
dziewczyno tu sie nie da normalnie porozmawiac tu sa same debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567....
żanetka___.....masz ochotę na sex ok masz taką potrzebę i ja to rozumiem .....ja nie potępiam nikogo że szuka w necie akurat ....bo sama znam osoby które w ten sposób szukały i znalazły ....ja tylko przestrzegam że może zdarzyć się coś na prawdę nie fajnego .....życzę Ci abyś znalazła odpowiedniego faceta ale może najpierw popisać z nim dłużej jak 5 minut pisania na czacie ?...no i umówić się w jakimś publicznym miejscu a nie gdzieś na uboczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetka___
@1234567....: jasne, że nie zamierzam po 5 minutach wskakiwać do łóżka i zaraz zapraszać kogoś do domu. Sądzę tylko, że na takich portalach ludzie swobodniej mówią o swoich potrzebach, co pozwala lepiej się dobrać i owe potrzeby spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaver feaver
Kobiety wyzwolone biorą to co chcą, łatwe laski dają komu się nadarzy. Taka jest różnica, a nie w tym gdzie szukają okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567....
zgadzam się że początkowa anonimowość powoduje że ludzie mają więcej odwagi i piszą o swoich potrzebach w sposób otwarty i tym sposobem może poszukać sobie partnera który spełni nasze oczekiwania tylko żeby nie okazało się że facet na czacie jest wielkim macho a później się okaże że w spodniach nic a i reszta nic specjalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj
dobry sposób na złapanie syfka, oto co o tym sądzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
poczekaj, mama o gumce nigdy nie mowila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojejeczka
Dla Ciebie to puszczanie się, dla mnei to nic innego jak kolejne zastosowanie internetu... Więc Żanetka nie przejmuj się, co inni mówią, jeśli masz taką potrzebę, to szukaj seksu i w ten sposób... Zachowaj oczywiście ostrożność i nim pójdziesz z facetem do łóżka, spotkaj się z nim przynajmniej raz gdzieś w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turekturek
kto chce sie bzykac niech to robi... kto chce szukac bzykania w sieci niech to robi.. zaden problem dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×