Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po 1 rozmowie kwalifikacyjnej

Bank Millenium- jak długo trwa szkolenie?

Polecane posty

Gość po 1 rozmowie kwalifikacyjnej

Czy to prawda że w Millenium szkolenie przed rozpoczęciem pracy trwa 5 tygodni, i nie w miejscu gdzie się będzie pracować tylko w W-wie? Jestem trochę przerażona bo mam małe dziecko i nie wyobrażam sobie zostawić go na 5 tygodni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 1 rozmowie kwalifikacyjnej
nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgfasg
miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 1 rozmowie kwalifikacyjnej
o kurczę, i rzeczywiście w W-wie?, i jeszcze jedno płacą ci pensę za ten miesiąc szkolenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
Pracuje w Millenium od marca wiec podam ci rzetelne i prawdziwe informacje. Szkolenie trwa nie miesiąc a 2 tygodnie ale rzeczywiście w Wawie. Jest ono traktowane jak praca więc normalnie dostaniesz za ten czas wynagrodzenie i oprócz tego delegację. Ja też zostawiłam na ten czas 2 małych dzieci z męzem i poradzili sobie beze mnie przez ten czas. A skąd jesteś i gdzie bedziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddd
ale co fajna ta praca? bo ja się zastanawiam. Mam rozmowe kwalifikacyjną w czwartek w Warszawie. Powiedzcie jak to wszystko wygląda, o co pytają, jakie są stawki. Będe bardzo wdzięczna :) Czy można wziąść tą prace na 1/2 etatu, czy tylko na caly etat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb79
To zalezy na jakie stanowisko aplikujesz. Zazwyczaj pytaja o twoje doświadczenia zawodowe i plusem jest też znajomośc ogólna produktów banku. A o pracy na 1/2 etatu w Millennium to nie słyszałam. Napisz po rozmowie jak Ci poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddd
ok. napisze :) ja jeszcze nigdy w banku nie pracowałam. Wlaściwie dopiero jestem po studiach, licencjacie z eknomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millennium to gówno :) Pracowałem tam i na początku moze się podobać jak wszędzie ale... to lipa. Zresztą widać że nawet szkolenia ograniczyli z miesiąca do dwóch tygodbni. Ale to idealny bank na początek kariery bankowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za odp
trochę mi ulżyło, że to tylko 2 tyg. mam nadzieję, że drugi etap też przejdę pomyślnie..., Ja już pracowałam dla lukas banku, ale tylko na zlecenie i przez 5 miesięcy, bardzo zależy mi na tej pracy , ale nie wiem co powiedzieć na pytanie dlaczego chcę tu pracować, jaka będzie najlepsza odpowiedz na takie pytanie? PROSZĘ napiszcie coś konkretnego☻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salwii
Witam :) W tą niedzielę jadę na szkolenie Millenium do Wawy (03-17.08). Jeśli jest ktoś, kto też będzie je odbywał to proszę o kontakt meilowy- salwii@o2.pl. W grupie raźniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo jak wyglada takie szkolenie ,ile godzin i czy obowiazuje jakis strój bo nie wiem jak mam spakowac swoja walizke hehehhehehhehehe i czy mieszka sie przez całe nszkolenie w hotelu ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktttosss
Witam, do mnie dziś zadzwoniła pani i umówiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną z dyrektorem na piątek (02.10). Nie bardzo wiem czego się spodziewać na tej rozmowie bo właściwie nic mi niepowiedziano. Kiedyś byłam na rozmowie wEurobanku i tam podczas rozmoy telefonicznej wszystko mi powiedziano (co mam przygotować, jakie mogą być pytania) więc wiedziałam jak mam się przgotować. To będzie właściwie moja drugo rozmowa w sprawie pracy w banku, proszę o jakieś informacje bo zależy mi abym dostała tą prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskadbhu82382398239
Czy ktoś wie jak wygląda 2 rozmowa w millennium na stanowisko asystent klienta w placówce detalicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×