Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Problem z kompem...

Polecane posty

problem jest następujacy: z paska na dole zniknela mi ikonka glosnosci,wchodze w panel sterowania,w odpowiednia ikone i nie da sie tam nic ustawic,nic nie jest podswietlone... to samo jest z touchpadem...ikonka touchpada tez mi zniknęła...i wchodze w panel sterowania,w odpowiednia ikone(mysz) i to samo...(aha!i przewijanie strony na touchpadzie mi nie dziala) o co chodzi?proszę o pomoc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Sterowniki ? proszę wcisnąć lub start uruchom i wpisać devmgmt.msc i sprawdzić czy nie ma znaków zapytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfdfbdfb
uruchom ponownie będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...uruchom ponownie?i co to da?to nie od dzisiaj...:(chyba ze 2 miechy...zaczyna mnie to lekko denerwowac...a o co chodzi z tym win r ????????możecie troszke jasniej?jestem noga z komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam start---> uruchom--->devmgmt.msc---> yskoczylo menager urzadzen.i co teraz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
szukaj urządzeń audio i myszki , zobacz co tam jest :) No i najważniejsze czy są znaki zapytania żółte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nic z tego nie rozumiem...poczekaj...wyskoczyl mi menedzer urzadzen...co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsze sterowniki audio?wyskoczylo mi ze dziala poprawnie...a zadnych znakow nie widze...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
właśnie to :) trzeba spojrzeć czy jest karta dźwiękowa. tak samo z myszką czy widać touchpada w myszkach. (urządzeniach wskasujących)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej...to tak ma byc?takie znaki?to ja tak nie mam.mam wlasnie to otwarte,ale ja nie mam zoltych znakow zapytania...:O normalnie jakies ikonki.wszystko co wlacze to pisze: urzadzenie dziala poprawnie. taa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Brak dźwięku i brak dostępu do regulatora głośności w panelu sterowania oznacza brak sterowników lub konflikt. Tak samo TouchPad jego dysfunkcja oznacza jakiś problem ze sterownikami . Jeśli w menadżerze urządzeń nie ma znaków zapytania ani czerwonych krzyżyków to możemy : 1.Sprawdzić czy ktoś nam nie wyłączył tych urządzeń w Biosie (mało prawpopodobne) 2. w panelu sterowania odinstalować sterowniki od TouchPada (zapewne synaptics ) i dźwięku (zapewne Realtek High Definition Audio) i zainstalować je ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Na początek warto ruszyć touchPad bo łatwiej : wchodzimy do panelu sterowania dodaj usuń programy : http://kb.epson-europe.com/pf/12/webfiles/Article%20Images/Operating%20Systems/Win%20XP%20-%202000/Add_Remove_XP_EpsonPrinterSoftware.jpg i szukamy synaptics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Mówiąc prosto , samo to się nie zrobiło coś spowodowało ten błąd najlepiej odinstalować TouchPad jeśli go nie ma w programach to raczej został już usunięty więc szukamy płyty od komputera lub wchodzimy na stronę producenta komputera i pobieramy stosowne oprogramowanie i instalujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 niestety...nie wyglada to tak...ani znku zapytania,ani wykrzyknika,ani w czerwonej ramce...sa normanie ikonki glosności...i jak klikne na te starsze sterowniki to pisze ze urzadzenie dziala poprawnie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok,czekaj.to zrobmy tego touchpada najpierw.ale czy jak go odinstaluje to bedzie normalnie dzialal?bo ja myszki nie mam...to jak cos pozniej zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
nie można go skasować z systemu bo jak usuniesz oprogramowanie to windows zainstaluje swoje sterowniki ;) a po drugie wszystko da się zrobić klawiaturą :) powyżej masz skróty klawiaturowe do windows . Możesz od razu próbować instalacji sterowników od producenta komputera nic się nie stanie , a skoro "ikonki" nie masz to najpewniej ktoś już to oprogramowanie od TouchPad'a skasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam czegos takiego jak mi dales na zdjeciu...EPSON PRINTER...nie mam czegos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Na przyszłość zanieś koledze komputer lub wezwij go do domu to Ci pomoże i miło spędzicie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoet
spróbuj Fn+F7 ,Fn+F9 może touchpad zdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Espon printer to ilustracja krzyżyka była tzn X i konfliktów . Aby zainstalować sterowniki do touchpada musisz wejść na stronę producenta np masz komputer Dell 1525 więc udajesz się na stronę dell.com klikasz w zakładkę support / wsparcie / sterowniki pobieranie czy jak to się tam nazywa . Postępujesz zgodnie z instrukcjami tzn. podjajesz model i system operacyjny no i pobierasz oprogramowanie TouchPad etc. i instalujesz je .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×