Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monique23

Problem z kompem...

Polecane posty

Gość dodoet
można go równiez odpalic w biosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym?:O jezu...ja na prawde nie wiem o czym wy mowicie...w biosie,epson,konflikt...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Masz pod spodem z boku obok monitora gdziekolwiek naklejkę i tam masz jakieś cyferki i napis na przykład: Aristo Smart 460 http://www.aristo.pl/sterowniki.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/Vista64/TouchPad.zip ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/XP/TouchPad.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Vista lub XP możesz pobrać wszystkie trzy i spróbować każdy z osobna zainstaluje się tylko ten który pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
jak odpalisz ze strony to pójdą :) czyli klikniesz sterowniki potem touchpad potem nazwę pliku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/XP/TouchPad.zip ftp://ftp.aristo.pl/modele_archiwalne/Smart_360/Sterowniki/06_TouchPad/Vista64/TouchPad.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
kafeteria psuje linki jest w nich spacja ale ze strony producenta działają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
trza było najpierw jeden brać . Sciągnie Ci się klikasz w to prawym i rozpakuj do folderu. Potem wchodzisz w ten folder i szukasz pliku install lub setup i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czegos takiego jak rozpakuj do folderu...install tez nie mam za to mam 3 razy setup...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Polecam kupić sobie jakąś książkę abc windows czy poznaje komputer cokolwiek żeby tak się nie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ksiazke?i tak z niej nic nie zrozumiem jak mi ktos nie przetlumaczy...:O i co dalej?jak to otworzylam?i mam te 20 ikon?nie mam install ale 3 razy setup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...nie wyglada to tak...nie mam na pulpicie...wyskoczylo z nikad po ciagnieciu...i byl tam folder 6touchpad i w njim ze 20 ikonek...i nie wiem co dale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Musisz go rozpakować do folderu , bardziej obrazowo tego nie zrobię i nie opiszę bo się nie da. Jak nie umiesz tak to wciskaj CTRL A , CTRL C , na pulpicie utwórz nowy folder wejdź do niego i wciśnij CTRL V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Klikasz następnie na ślepo w pliki setup aż się któryś uruchomi i klikasz lub aż się zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
jak wyświetliły Ci się te ikonki to musisz zrobić to co napisałem wyżej: CTRL A , CTRL C , nowy folder na pulpicie , a w nim CTRL V. Więcej nie mogę Ci pomóc , jeśli nie potrafisz wypakować tych plików ani skopiować ich z archiwum do innego folderu to nic Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
no i uruchomić plik setup.exe tzn jeden z plików setup taki właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×