Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magiiiiii

Za duzy biust !!!!!!

Polecane posty

Gość magiiiiii

Mam 18 lat , 165 cm wzrostu ,jestesm szczupla - 54 kg wagi i biust D/E . bardzo mi to przeszkadza :( Faceci gapia mi sie w dekold na ulicy :/ nie znosze tego ! Nie szczedza tez jakis durnych komentarzy :/ Nawet myslalam o pomniejszeniu sobie biustu... :( Jestem tez blondynka i mam dosc porownywan do Dody ! Zawsze jestem w centrum zainteresowania,ale jakos niespecjalnie sama o to zabiegam.Rzucam sie w oczy niestety , ale czasami chcialabym byc taka 'szara myszka' , ktora ginie w tlumie . Moze sprawie sobie czapke niewidke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się tym co masz, lepiej chyba za duży niż w ogóle :). Przede wszystkim kup dobry stanik i noś bluzki, które optycznie by go troszke zmiejszyły. Zaakceptuj go i pokaochaj, jest częścią Ciebie i powinnaś być z niego dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiii
Jedyny plus jaki widze jest taki , ze latwiej mi pewne rzeczy zalatwic z panami w urzedach , badz panami kontrolerami biletow :D Moje kolezanki zazdroszcza mi biustu i juz w czasach podstawowki wysmiewaly sie mowiac , ze mam wypchany stanik . Bede probowala zaakceptowac ten moj biust . Tylko boje sie , ze chlopak z ktorym moze bede w przyszlosci bedzie wolal mniejsze piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, same plusy :). A dla chłopaka, który Cię naprawdę pokocha rozmiar Twoich piersi nie będzie miał znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos zza kulis
Pokaż cyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiii no jak mozesz myslec o pozbyciu sie ( pomniejszeniu ) takiego skarbu ? :( co prawda za 10 lat kiedy zacznie sie obijac o pepek, a sutki beda smutno patrzec na buciki, straci swoj urok, ale do tego czasu ciesz sie ( i daj sie cieszyc ) nim ( biustem ) innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×