Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

czy nosicie okulary przeciwsloneczne z filtrem?

Polecane posty

ja mam takie, w dodatku ze szklami -7.25 czyli moge ich uzywac jako normalnych okularow. sa duzo bardziej stabilne niz bazarki bo sa w normalnych oprawkach. poza tym na razie duzej roznicy nie widzialam bo u mnie leje :-( jedyne to to, ze przy nich bazarkowe wygdalaja blado - zarowno chodzi o przyciemnianie jak i ogolny wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie z filtrem i jestem zadowolona. Takich z bazarku bym nie kupila bo one tylko niszcza oczy. Ciemne szklo powoduje ze zrenica sie rozszerza, a ze w okularach nie ma filtrow wszystkie promienie wpadaja do oka, co moze powodowac jego uszkodzenie. JUz lepiej chodzic bez okularow bo wtedy naturalnym odruchem jest zwezenie zrenicy dzieki czemu do oka wpada mniej tych promieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem, lolita o co w tym mniej wiecej chodzi. powiedzciemi jeszcze ile dalyscie i gdzie kupilyscie?u optyka? w VE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeróżne w zależności kto co lubi. Ja osobiście mam kilka par okularów, różne kolory, różne style, wszytko fajnie wygląda i jest modne. Mam ich dużo ponieważ za niską cenę kupuję na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×