Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka18-87-1987

czy ktoś pomoże??

Polecane posty

Gość malutka18-87-1987

hej mam pare pytań o cv i o odpowiedzi na ogłoszenia proszę o pomoc bo już nie mam pojęcia co robię źle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś konkretnych pytań nie zadałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka18-87-1987
dokładnie chodzi mi jak odpowiedzieć na ogłoszenie z internetu bo jak narazie nikt mi ne odpisał ;/ i czy CV mam dołączyć do e-maila czy mam go wpisać w treści e-maila ?? może gupie pytania ale nie mam pojęcia jak mam to zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV jako zalącznik do e-maila w formacie WORD lub PDF . w temacie meila piszesz nr referencyjny ogłoszenia lub nazwe stanowiska o jakie sie ubiegasz . w tresci meila wyjasniasz ze wysyłasz do nich aplikację np: Szanowni Panstwo, w związku z ogłoszeniem wysyłam aplikację na stanowisko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka18-87-1987
jesteś wielki/wielka dzięki za pomoc mam jeszcze pytanie czy jest ktoś ktmo mógł mi tak pobierznie sprawdzić CV i ewentułalnie pomóc w jego lepszym napisaniu jakieś rady itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trele30@interia.pl --------> ale jutro rano sie tym zajme ( dane osobowe możesz zapisac XXXX zebym nie widział )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka18-87-1987
jesteś Wielki!!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz jak mi pomagasz :D dzięki wielkie za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka18-87-1987 -----------> mam nadzieje że nie ty rozesłałaś ten spam do mnie wczoraj :-O jeśli tak to nie powiem co o tobie myślę - byłoby niecenzuralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka18-87-1987
ja nawet nie zdążyłąm napisać do Pana e-maila bo mi wczoraj internet pad ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka18-87-1987 ----------> spoko :-) przeciez nie napisałem ze to na 100 % ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka18-87-1987
jak ktoś oferuje mi pomoc to wole być fer w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy . po prostu dostałem jakieś gówno wczoraj zaraz po naszej rozmowie :-p . slij CV . odpisze po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAN81
rewq-widze,ze masz spore doswiadczenie w szukaniu pracy,w zwiazku z tym mam tez male pytanko.Czy orientujesz sie czym jest poswiadczenie kandydata o dostepie do informacji niejawnej oznaczonej klauzula poufne?Pojawia sie taki wymog w wielu ogloszeniach do adm.publicznej i jak rozumiem,jest to cos,co trzeba miec,gdy sie sklada papiery?Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan81
No to wszystko jasne;-)Dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżordż znakomicie wyjasnił tą kwestię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka18-87-1987 Widzę że rzeczywiście potrzebujesz pomocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka18-87-1987
rewq widać że komputer masz tylko dla siebie ;p ja nie do mojego kompa ustawia się spora kolejka ;D właśnie wysłałam jak znajdziesz chwilkę to zerknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wysłałem tekst z poprawkami :-) ps. tak mam swój komputer osobisty :-P powodzenia w szukaniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×