Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panaceum

Obnizac swoje kwalifikacje?

Polecane posty

Gość panaceum

Z racji tego,ze od kilku ładnych miesiecy szukam pracy zastanawiamsie czy w cv powinnam obnizyc swoje kwalifikacje. Ukonczyłam studia, pracowałma w handlu na stanowisku kierowniczym i mam problem ze znalezieniem pracy. Zaczełam rozgladac sie (wysyłac cv) na stanowisko ekspedientki, byleby gdzies pracowac i zarobic kilka złotych, ale zazwyczaj nikt nie odpowiadał na moja oferte. Macie moze podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem 2 do 3 wersji CV na różne okzje i ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobry pomysł
ale zapisuj sobie do jakiej firmy co wysłałaś, bo potem sie wszystko miesza , powodzenia w szukaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panaceum
Rozumiem,ze obnizaliscie swoje kwalifikacje. Znalezliscie cos odpowiedniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
no na stanowisko zwykłego sprzedawcy na pewno nie powinnaś wysyłać tego prawdziwego cv bo nikt Ci nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Rozumiem,ze obnizaliscie swoje kwalifikacje. Znalezliscie cos odpowiedniego? " Owszem i przede wszystkim w prostszy sposób opisywałem swoje obowiązki w poprzednich zakładach pracy. krótko mówiąc robiłem z siebie "szaraczka " :-) natomist CV na lepsze stanowiska miałem bliższe rzeczywistości , tam też pisałem jaki to ogrom obowiązków miałem :classic_cool: ps. tak odzywały się firmy tzw. "gorsze " na pracę poniżej moich rzeczywistych kwalifikacji chociaż dość rzadko. jednak udało mi się dostać pracę zgodnie z kwalifikacjami na podstawie rzeczywistego CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiylvhipoj
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×