Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lasocki ccc

Problem z butami lasocki

Polecane posty

Gość gość
Nie kupujcie butów Lasocki, odrzucają reklamacje, Salon w Porcie w Łodzi z butami Lasocki omijajcie z daleka. Nie dajcie skusić się na żadne obniżki czy wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tam ne kupuję, teraz jedynie buty z http://allinside.pl/. Tańsze, a o wiele bardziej wytrzymałe niż od lasockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek80
Dlatego ja przestałem kupować buty lasockiego. Zawsze miałem z nimi jakiś problem. Teraz niedawno zakupiłem sobie sportowe na http://sklep-air-max.pl/ i nie żałuję. Chodzę już prawie 3 miesiace i nic sie z nimi nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Tak mi się wydaje. ja zazwyczaj kupuję buty na stronie allinside.pl i nigdy nie miałam z nimi większych problemów ani z dostawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasockiego czasem zdarza mi się jeszcze kupić, ale coraz bardziej przekonuje się do innej polskiej marki - Kornecki. Naprawdę porzadnie wykonane polskie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ńiiunia
buty lasocki to wielka pomyłka i badziew kupiłam dla dziecka botki zimowe Young CI12S-SPLIT za nie małą cenę 139 zł rozmiar 31 po jednym przejściu dziecka okazało się że piętki tych butów są wyścielone jakimś dziadostwem które działa jak tarka na piętę dziecka.Buty pierwszy raz zareklamowałam 15.12.2014 otrzymałam negatywną odpowiedz. I tak jeszcze 2 razy. po czym następną reklamację złożyłam poprzez powiatowego rzecznika praw konsumenckich i nagle firma stwierdziła że sama że naprawi buty,mimo że żadałam wymiany towaru.Dziś to jest już prawie 6 miesiąc mojej walki.12.06.2015 próbowano mi oddać obuwie naprawione jako ugodowe załatwienie sprawy,bo towar jest nie zgodny z umowa. i znów muszę czekać następne 2 tygodnie.Poprostu żenada tak traktować klientów .Oczywiście myślę że sklep CCC znajdujący się w Galerii Rondo w Bochni ma podpisany układ z jakimś szewcem który coś próbował z tym zrobić.Złożyłam ponowna reklamację tym razem z żądaniem zwrotu gotówki.W przeciwnym razie będę walczyła z nimi przed Polubownym Sądem konsumenckim.nie polecam tej chińszczyzny za taką kasę.Omijajcie sklepy CCC wielkim łukiem szkoda kasy i nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat kupuję buciki korneckiego, bo są dobre, solidne i w sam raz na moją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję buty korneckiego, bo są dobre, solidne i w sam raz na moją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupujecie w sieciowkach? Dobre Polskie buty są w sklepach! W sklepach, a nie galeriach śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W butach lasockiego nic nie podlega reklamacji. Z całego serca ODRADZAM kupowanie butów firmy LASOCKI. Dziecko nosiło kozaczki z 5 razy i zaznaczam, nie do zabawy, tylko przejść chodnikiem. Całe podeszwy się porozklejały i do kostki całkowicie zeszła farba z butów. Jakiś mądry biegły napisał, że to stało się od zbyt intensywnego użytkowania. Naprawili podeszwy. Po kolejnych 5 razach znowu to samo. Nie wiem na czym polega nie intensywne użytkowanie. Chyba trzymać w kartonie na półce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu75
Kiedys mialem buty ,trapery lasockiego ,kupilem raz i nigdy wiecej niewygodne ciezkie i zniszczylem stopy po pol roku spalilem je. Sa wytrzymalsze wygodniejsze i lzejsze buty ktore wlasnie mam. Nie polecam Lasockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takiej sytuacji mogą nie chcieć przyjąć reklamacji. Powiedza CI, że źle chodzisz i że to Twoja wina. ALe może da się to naprawic? Spróbuj zanieść do www.cezarszczecin.pl . Moze uda im sie coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że ogólnie w CCC jest problem z reklamacjami. Dlatego ja omijam ten sklep szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedyś natrafiłam na takie buty i w ogóle nie było mowy o żadnej reklamacji... dlatego teraz jak już mam kupić obuwie to tylko tu http://www.celebritybycb.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sandałki na koturnie,jak tylko odjechała dostawa.Wiosna była zimna i zaczęłam chodzić jak zrobiło się dobrze ciepło,nie nacieszyłam się bo skóra butów rozciągnęła się i nie dało się chodzić.Sandałki zareklamowała ale nie uznano reklamacji.Do tej pory kupowała większość butów tej marki,lecz teraz nie polecam nikomu butów Lasocki, bardzo się zawiodłam i więcej nie kupię. Bozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Lasocki to największy szajs jaki kupiłam. W sklepie przymierzyłam były ok a w domu pochodziłam i pięta bolała mnie z tydzień czasu. Powinni płacić odszkodowania za uszkodzenie stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam butów w ccc i na eobuwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Made in China hahaha ! A CCC to jak ....same sobie dopowiedzcie... I nie żaden "Lasocki" a jakiś Dong-Feng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Lasocki zakup w CCC. Nie uznano mi reklamacji na buty w których puściły szwy uwaga po tygodniu używania. Reklamacje odrzucono a buty zostały naprawione nie profesjonalne - tak że sam bym to lepiej zrobił. Buty Lasocki to porażka a podejście do klienta jak z czasów komuny. Nie polecam i ODRADZAM kupowanie butów firmy LASOCKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przy butach z Lasockiego korek też się wyginał aż odpadł. Po dwóch miesiącach użytkowania. Ważę 55 kg więc chyba nie od ciężaru. Złożyłam reklamację ale nie uznali. Napisali, że źle użytkowałam. Nie kupuję już tam butów na obcasie. Myślałam, że to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Nigdy nie kupowałam butów tej firmy ale nie raz słyszałam o problemach z nimi. Jeśli chcesz mieć trwałe obuwie to najlepiej zajrzyj na http://zebra-buty.pl/ Mają ogromny wybór butów i przystępne ceny. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz pierwszy raz kupilam buty od nich za 250 zl. Brazowe. Zrobily sie czarne smugi, nie wiem od czego bo niczym czarnym ich nie traktowalam, w miejscu zszycia buta odpadl maly kawalek podeszwy - idznacza sie biale coś. Po wypastowaniu pastą bezbarwną skóra zrobiła się okropnie matowa, po zastosowaniu wosku kolor sciemnial. Wiecej nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam buty tej firmy i po kilku użyciach zapadła się wkładka od wewnątrz tzn. pod piętą - w obu butach. Oczywiście reklamacja odrzucona. Beznadziejna jakość butów jednorazowego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno buty Lasocki, jak i podejście firmy do klienta są GODNE POŻAŁOWANIA. Od botków odpadł mi obcas, klapki po pierwszym letnim deszczyku zafarbowały nogi na czarno (jakże solidnie! ciężko było domyć), a w czółenkach, po miesiącu użytkowania wywinęła się się podszyta nad palcami skórka. W tym trzecim przypadku postanowiłam złożyć reklamację, oczekując naprawy lub wymiany. I owszem, naprawiono mi buty, ale naprawa ta była widoczna, więc napisałam odwołanie - oczywiście nie przyjęto go! Zostałam zatem z nowymi, ale zniszczonymi butami! Warto zwrócić uwagę, że wszystkie z wymienionych powyżej butów, to koszt ok 200 zł. Ponadto od pewnego czasu Lasocki pogorszył jakość fleków - te pierwsze wystarczają na miesiąc, a te zapasowe, rozpadają się (pękają i spadają z gwoździa) po jednym, dwóch wyjściach. Z całą pewnością nie kupię więcej butów firmy Lasocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczoznawca_obuwia_odzieży
Jeśli nie minęło 12 miesięcy od dnia zauważenia wady jeszcze można coś z tym zrobić. Jest rzeczoznawca obuwia/odzieży, który ze zdjąć bezpłatnie dokona wstępnej oceny czy dalej warto się tym zajmować. Za usługę rzeczoznawcy trzeba wydać początkowo pieniądze ale finalnie sprzedawca musi zwrócić ten wydatek: Podstawa Prawna: Art. 561 indeks 2, 561 indeks 3, 566, 574 K.C. Nazywam się Katarzyna Wegner - jestem biegłym rzeczoznawcą ds. obuwia i odzieży. Zajmuję się kompleksową obsługą reklamacji klientowskich. Piszę opinie i wezwania do zwrotu kosztów za opinię oraz odwołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty w CCC to jakaś porażka, tak samo jak reklamacje u nich. Kiedyś składałam reklamację na buty zimowe, odkleiła mi się podeszwa po jakimś miesiącu noszenia, oczywiście dostałam odmowę, no bo to moja wina, na pewno źle chodziłam i w ogóle. Kumpela mi poradziła udać się do rzeczoznawcy, trafiłam na rzeczoznawców Maj i muszę przyznać, że nie żałuję. Z ich opinią reklamacja została uznana, dlatego polecam serdecznie to rozwiązanie i w przyszłości pewnie sama też będę z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buty w CCC to jakaś porażka, tak samo jak reklamacje u nich. Kiedyś składałam reklamację na buty zimowe, odkleiła mi się podeszwa po jakimś miesiącu noszenia, oczywiście dostałam odmowę, no bo to moja wina, na pewno źle chodziłam i w ogóle. Kumpela mi poradziła udać się do rzeczoznawcy, trafiłam na rzeczoznawców Maj i muszę przyznać, że nie żałuję. Z ich opinią reklamacja została uznana, dlatego polecam serdecznie to rozwiązanie i w przyszłości pewnie sama też będę z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja...

Rok 2022 😁 ciąg dalszy temat Lasocki  

.. kilka par butów przechodziłam z zadowoleniem nie miałam uwag aż do teraz a właściwie od dwóch trzech lat coś się popierd_____o   🤔 jedne buty zakupiłam z eko skóry ( moje przeoczenie ,mój błąd 😉 ) za 200 stówy ( jak dla mnie to duża kwota zważywszy , że eko jest sztucznym nieodychajacym tworzywem )  no ,ale ok fason spoko i nawet dobrze się w nich śmigało  założyłam  je kilkanaście razy iii po dość krótkim czasie  wyglądały  jakbym je miała kilkanaście lat w środku wkładka jakoś się zdewastowała,napisy rozmyły , że została jedynie czarna plama jeszcze  po boku przetarła się ,, wyściółka,, w jednym i drugim bucie na dodatek w niektórych miejscach podeszwa zaczęła się odklejać  😡 Pierwszy raz reklamowałam no bo sorry 4 m- ce buty za tyle kasy i w takim stanie 😬 ,ale miło mnie zaskoczyli w ten sam dzień Pani zaproponowała mi wybór innych butów a , że nic nie było dla mnie interesującego  pieniądze na karcie podarunkowej dostałam ponieważ różnie może być z tymi producentami i ich opiniami dotyczących reklamacji ( ewidentnie ich winna bo zrobili badziewie a stwierdzą , że to nasza bo buty kupuje się po to by trzymać w pudełku a nie do chodzenia na / po  🙄 dworze ,polu 😁😂🤣 )

Ogólnie na dzień dzisiejszy to Lasocki spada nisko i coraz niżej niestety 😐 numeracja makabryczna  niby 36 a jakby 35 niby 37 a jakby 37,5 a nawet 38 ...fasony takie me .

Skusiłam się na sandały niestety przymierzając wydawały się w porządku natomiast już chodząc niekoniecznie ( też gapa że mnie , że nie zauważyłam iż szerokość podeszwy w rozmiarze 36 natomiast na podeszwie drugie podniesienie ( też jakby podeszwa nie znam fachowych nazw ) zmniejsza , zwęża buta  ,chodząc  stopa boli 😑  Nie wiem ,nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek kupię buty Lasockiego jeśli to bardzo uważnie będę wybierać i  zwracać uwagę na wszystko  bez pośpiechu wtedy może trafić się dobry egzemplarz 😉🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×