Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dekomoreno

zwymiotowanie tabletki anty

Polecane posty

Gość dekomoreno

Biore tabl anty YAZ. zawsze biore regularnie o 20tej. niestety 10 tabl zwymiotowalam po ok 2.5 godz rano wzielam kolejna z tego samego opakowania bo nie posiadam zapasowego.(zmiescilam sie w 12 godz) i oto moje pytanie. cos moze byc nie tak jesli lacznie wezme ich 23+4 niz jak to byc powinno 24+4? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
prosze o rade co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym je na twoim miejscu nie brala i tylko potem tydzien na gumie jechala..a teraz to nie wiadomo kiedy na gumie jechac...chyba juz do konca,az do rozpoczecias kolejnej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
ktoras moze miala podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggg_88
ja tez bralam tabletki Yaz i dostalam krwawienie gdy wzialam 4 tabletke placebo z nowego opakowania wzielam tylko 4 tabsy i przestalam brac. po 3 dniach znowu wystapilo krwawienie.przed pierwszym krwawieniem caly tydzien uprawialam seks bez zabezpieczen a na opakowaniu jest napisane ze jezeli w tygodniu poprzedzajacym pominiecie tabletki byl stosunek to mozna zajsc w ciaze bo tabletki 1-7 sa najwazniejsze. i podczas tego drugiego krwawienia tez uprawialam seks bez zabezpieczen. podobnie jest z wymiotami i biegunka trzeba sie zabezpieczyc po tym. czy myslicie ze jestem w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
ale zakrecilas strasznie. nic z tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggg_88
skonczylo mi sie opakowanie YAZ i w ostatni dzien dostalam krwawienie. Rozpoczęłam 2 opakowanie i wziełam tylko 4 tabletki z tego nowego. i przestałam brac cały poprzedzajacy tydzien uprawialam seks kiedy przestalam brac tabletki znow po 3 dniach dostalam krwawienie i podczas tego krwawienia uprawialam seks bez zabezpieczen. czy moge byc w ciazy??? a ty zaczekaj kilka dni i zrob test. albo idz poradz sie lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
kurcze naprawde nikt nie mial takiego przypadku jak ja? jejciu no nic poczekam do konca opakowania i wezme nowe tak jak byc powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
megg owszem istnieje ryzyko, ze mozesz byc w ciazy bo juz zostala zachwiana antykoncepcja poniewaz przestalas brac. tez za jakis czas zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggg_88
Moim zdaniem bierz tabletki tak jak ci zostaly i jesli nie dostaniesz krwawienia to zrobisz test albo do gina pojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggg_88
idę do lekarza w poniedziałek moze się wszystko wyjaśni a testu sie boję robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
trzymam kciuki, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggg_88
W sumie to bym sie nawet troszke cieszyła gdybym była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
moze sie ktos jeszcze wypowie?? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
moze dzis ktos wie co mozna w tej sprawie zrobic? a moze nie wezme tych placebo tylko od razu nowe opakowanie? czy normalnie wziac do konca razem z bialymi tak jak byc powinno? jejciu juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekomoreno
prosze moze jest tu jakas osoba, ktora sie na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×