Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie ma benzoesan...

Winiary bukiet warzyw

Polecane posty

Gość pewnie ma benzoesan...

Reklamują, że bez glutaminianu i konserwantów. Czy któraś z Was ma może w domu pod ręką i mogłaby podać skład którejkolwiek zupy z tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glutamian i konserwanty to jeszcze nie wszystko. w tych zupach sa tez inne dziwne i bezuzyteczne skladniki. nie podam ci jakie, bo obecnie nie mam ich na stanie. ale mozna sie domyslic, ze nie bedzie to zupa o smaku i wartosci warzyw. raz na jakis czas z braku laku mozna zjesc, wiadomo, trucizna to nie jest, nawet jak z glutamianem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma benzoesan...
dlatego chciałam właśnie rozłożyć przepis na czynniki pierwsze ;) Lubię zupy i często gotuję bez kostek itp. Ale czasem jak chcę żeby wyszło więcej, to przydałaby się taka zjadliwa i nienaszpikowana chemią torebka. Ot, takie ułatwienie :D Ale pewnie jak zobaczę skład, to mi się odechce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma benzoesan...
Własnie skończyłam oddzielać wszystkie składniki wchodzące w skład zupy do woreczków, no powiem wam ze troche się namęczyłam ale opłacało sie. jutro oddam do analizy. mam znajoomą ktora poracuje w laboratorium. Poinformuje was o wynikach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma benzoesan...
Pozdrawiam podszywacza z 21:!9 🖐️ Fajnie się czasem dzięki Wam bawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdghdsgdfshgfhf
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebka zjadliwa i nienaszpikowana chemia? na tym wlasnie polegaja torebki, ze sa ;) poza chemia jest tam pewnie jakas skrobia ziemniaczana, utwardzony sproszkowany tluszcz, cukier (lub jakis dosladzacz), mala ilosc przypraw. taki koncentrat 'smakowy' ;) ale fakt, ciekawe, co ci kolezanka powie. dodajac torebke do normalnej zupy otrzymujesz ten niesamowity i idealny posmak glutamiankowy wpomagany aromatem i smakiem identyczym z naturalnym. to tak pisze, zeby wiedziec, a wiadomo - czasem zupy z torebki po prostu nic nie zastapi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma benzoesan...
Koleżanka mi nic nie powie, bo nie mam takiej koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma benzoesan...
Zupa brokułowa: warzywa suszone 20,6%, skrobia kukurydziana, mąka pszenna, preparat zabielający (tłuszcz roślinny, laktoza, białka mleka), inulina (błonnik pokarmowy), maltodekstryna, ekstrakt drożdżowy suszony, sól, mleko odtłuszczone w proszku, hydrolizat białka pszennego, przyprawy, aromat (z selerem), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), ekstrakt pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opryszczka we doopie
ta koleżanka zrobiła szczegolową analize?a co ona bada tak a propos?w sensie czym sie zajmuje w laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma benzoesan...
kolezanka pracuje w laboratoryjnym uzdatniania wody i oczyszczalni sciekow. ma najwyzszej klasy sprzet bo to centrum akademi gorniczej a test zostal wykonany na chromatografie gazowym. Do analizy musiała dokupic jeszce 2 zupki, ale wliczy to w koszty własne akademi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ma benzoesan...
Kochani podszywacze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×