Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mi jest prosze

meczy mnie zycie..nic mi sie juz nie chce na niczym mi nie zalezy

Polecane posty

Gość gość
porozmawiaj z kims przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog nie daje nam zlych rzeczy tylko ktos inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmera
Ktoś inny... Przy Jego ignorancji otoczonej brakiem litości i wschmocy czy Jego wysłannik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsmera
"Ja jestem Pan, i nie ma innego. Ja tworzę światło i stwarzam ciemności, sprawiam pomyślność i stwarzam niedolę. Ja, Pan, czynię to wszystko. " Jeszcze jakieś pytania?? Jakieś zarzuty kłamliwe, że to nie Bóg, tylko "ktoś inny"? Niedouku, doucz się. Bo nie mają rozeznania ci, co składają ofiary bożkom z drewna (o zakazie czynienia wizerunków obrazów też nie słyszałeś?...bo ci katolicki kościół tego nie powie)...składają ofiary bożkom z drewna, bogu, który nie może ich zbawić. "Ja jestem Pan i nie ma innego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Mi też xd, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.02.2017 o 04:35, Gość gośćsmera napisał:

"Ja jestem Pan, i nie ma innego. Ja tworzę światło i stwarzam ciemności, sprawiam pomyślność i stwarzam niedolę. Ja, Pan, czynię to wszystko. " Jeszcze jakieś pytania?? Jakieś zarzuty kłamliwe, że to nie Bóg, tylko "ktoś inny"? Niedouku, doucz się. Bo nie mają rozeznania ci, co składają ofiary bożkom z drewna (o zakazie czynienia wizerunków obrazów też nie słyszałeś?...bo ci katolicki kościół tego nie powie)...składają ofiary bożkom z drewna, bogu, który nie może ich zbawić. "Ja jestem Pan i nie ma innego".

ŚWIADEK JEHOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×