Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IzUNIA21

Schudne! Pokaże całemu światu na co mnie STAĆ!!!!!

Polecane posty

Witam pączuszki. Mam na imię Izka i mam już dość własnego odbicia. Nie mieszcze się w ubrania z przed roku a o stroju kapielowym nawet nie wspomnę...:( W końcu znalazłam w sobie motywacje i nie poddam sie bez walki!!! Jednym słowem mówiąć.... a może w kilku słowach..:) Oto Wielka Grupa Wsparcia Dla Osó z NADWAGĄ!!! Macie jakieś pomysły na smaczne i urozmaicone posiłki nie przekraczające 1000kcal? A może nie zbyt męczoące ćwiczonka dla tych którym kondycja spadła do zera?? Licze na Was. Pozdraiwam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjajajjajajja
Z tą motywacją to jest różnie ja schudłam w miesiąc tylko 4,5 kg ale w sumie jestem zadowolona teraz przy wzroście 167 waże 65,5 kg a za miesiąc pragnę ważyć 62 kg może się uda ale mnie ciągnie do żarcia jem ok 1300 kcal dziennie ,jem co 3-4 godz...i właśnie wywaliłam chrupki kethupowe przez okno ^^ aa ty ile ważysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waże 78.9 kg i jest to dla mnie tragedia.... Sama dla siebie nie mogłam sie zmotywować więc zwlekałam długo ale teraz to już musze ze sobą coś zrobić. Ja zaczełam brać błonnik z ananasem i therm line II i wogóle nie czuje głodu. a co najgorsze pracuje w restauracjii wiec trudno mi zachamować popęd do jedzenia mimo ze mój organizm go nie potrzebuje. Za wszelką cene chce wrócić do 65 g czyli naj optymalniejszej wagi przy wzroście 170 ..... A co do diety to 1000kcal i obym szybko chudła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjajajjajajja
Nie radze diety 1000 kcal bo nie wytrzymasz sorryy..ale potem rzucisz się na jedzenie i bedziesz płakała jedz tak 1400 kcal ale nie głodź sie bo 1000 kcal ci nie wystarczy musisz skurczyć żołądek to się robi stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sie zastanawiam
dlaczego kobiety czekają az zaczną wazyc 80 i wtedy labiedza jakie to są grube, zamiast wziąć się za siebie kiedy ważą 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupa
Fajnie, że masz motywację, bo to najważniejsze, ale powinnaś też dobrze rozplanować dietę, może na początek zacznij z większą ilością kalorii, później kiedy waga się zatrzyma będzie z czego obcinać kalorie. Tym bardziej jeśli masz zamiar ćwiczyć to 1000 może się okazać niewystarczające. Najlepiej oblicz sobie swoje zapotrzebowanie na energię np. na tej stronie http://www.programy.u.waw.pl/zapotrzebowanie-kalorie.php i od wartości potrzebnej na utrzymanie wagi odejmij 200-300, jak waga przestanie spadać to będziesz znów odejmować np. o 100 na tydzień albo zwiększysz aktywność fizyczną, bo kondycja na pewno będzie ci się poprawiać jak będziesz systematycznie ćwiczyć. Jest jakiś sport, który sprawia ci przyjemność? Na odchudzanie najlepszy jest niezbyt intensywny, ale trwający długo(przynajmniej 30 minut) wysiłek, bo dopiero po ok. 20 minutach zaczynasz spalać tłuszcz. Może być to bieganie, skakanie na skakance, taniec, pływanie, a oprócz tego ćwiczenia na wybrane części ciała, które najbardziej chciałabyś wyszczuplić. Ja korzystam z ćwiczeń na tej stronie http://wdziek.info/cwiczenia_na_nogi_i_posladki.html , robiłam też ćw. na talię z tej strony i aerobiczną 6 Weidera na mięśnie brzucha, ale nie spodobał mi się efekt(na brzuchu pokazały się mięśnie i głupio się z nimi czułam, wolę mieć płaski brzuch bez widocznych mięśni) i zrezygnowałam z tego. Na brzuch, talię, biodra jest też dobre kręcenie hula-hopem, jeśli umiesz, bo ja akurat nie potrafię i nie mam cierpliwości się uczyć i kółko leży nieużywane. Jeśli chodzi o jedzenie to najlepiej rozłóż sobie posiłki tak, żeby najbardziej kaloryczne było śniadanie i posiłek po ćwiczeniach, bo po wysiłku przez jakiś czas jeszcze spala się kalorie.A od kiedy zaczynasz i ile kg chcesz się pozbyć? Pozdrawiam i życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sie zastanawiam. nie zastanawiaj sie tyle. nie prztyłam z własnej winy chociaz sie do tego przyczyniłam troszke. jestem po długo leczeniu hormonalnym wiec troche mi sie urosło nie miałam siły zeby to zwalczyc wczesniej ale teraz ja znalazłam i to sie liczy... a na 1000kcal wytrzymam. w sumie nie mam z tym problemu jak narazie. czyli 3 dzień:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
ja mam 167 wzrostu i waze 64 kg 3 miesiace temu wazylam 58 przez te cholerne tablety anty!!!!!! ja mam diete od lekarza ze szwajcarii moge wam podac.teraz jak waze wiecej wszyscy sie czepiaja tylko nie maz na szczescie mi przybylo w biodrach i pupie ale juz 2 kh zgubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
DZIEN 1 sniadanie - 2 jajka,grejfrut obiad - 2 jajka, grejfrut kolacja - 2 jajka, grejfrut DZIEN 2 s- 1 lub 2 jajka, grejfrut o- 1 jajko, grejfrut k- stek, pomidor i seler DZIEN 3 s- 1 jajko, grejfrut o- zielona salata k- piers z kury, pomdor, zielone warzywo DZIEN 4 s- grejfrut o- owoc k- twarozek,pomidor, seler DZIEN 5 s- owoc o- zielona salata k- ryba(pieczona, grilowana, na parze), warzywa DZIEN 6 s- grejfrut o- owoc k- stek, warzywa DZIEN 7 s- geejfrut o- ryba i warzywa k- kurczak i warzywa DIETA TRWA 14 DNI Dozwolone napoje: czarna kawa, woda, nieslodzone soki owocowe, sok pomidorowy i napoje bez cukru Nie wolno: cukier, ziemniaki, produktu mleczne, tluszcz, maka, mleko, olej, majonez, marchewka, groszek, fasola, brukselka Warzywa do wyboru: brokuly, kapusta, kalafior, szpinak, pomidory, salata, seler, papryka, ogorek, cebula, szczypior OGOLNE INFORMACJE napisane mam, ze jesli przepowadzi sie diete niewolniczo gwarantuja utrate 6 funtow w pierwszym tygodniu i do 20 w sumie {nie wiem ile to funt}. podobno nie ma efektu jojo, i ze naet jesli bedzie sie potem zarlo, to waga zacznie rosnac dopiero po 26 tegodniach (ale ostroznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam 27.07.2009 z wagą 78.9 i wzrostem 170 cm. Co do ćwiczonke to jestem kelnerką więc biegam przez cały dzien a do tego do pracy mam 3 km wiec chodze spacerkiem i pokonuje ogromne 2 góry;) tylko w jedną strone;) ale to zawsze coś. jak przychodzę do domku to tylko szybki prysznic i do łóżeczka. A właśnie. co do regularnych posiłków to nie ma szans. w pracy jadłam w wolnej chwili co złapałam jedynie gdy mam 2 dni w tygodniu wolne to jem o stałych porach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również walczę z nadwagą ;/ I zaczęłam tak jak Ty, 27 :) Jem normalne pożywne śniadania tj. 2 kanapki plus pomidorki, uwielbiam je :P obiad - również normalny, nie jem kolacji, chipsów, słodyczy. Kiedy czuję głód zapijam go wodą, jem pomidory :D owoce bądź jogurt. Do tego ćwiczę, bieganie, brzuszki, pływanie, jazda na rowerze. Mam dość bycia 'pączuszkiem' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaamilaa ja musze szybko i skutecznie schudnac no i oczywiscie raz na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RereMarian
Z takim nastawieniem - pokaze calemu swiatu nie schudniesz nigdy!!! Twoj problem to psychika ... powinnas sie odchudzac dla siebie, dla zdrowia itp. a nie po to, zeby pokazac sie innym. Kobieta 170cm, 80kg ze swietna osobowoscia jest bardziej wartosciowa niz taka, ktora wazy 50kg przy 170cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ReMarian nie złóść mnie.. Ja tu potrzebuje porad od ludzi którzy mnie troszke poprą a nie skrytykują i beda szufladkować każde słowo wypowiedziane przezemnie i w dodatku mnie oceniać! Chcesz ponazekać to zmień temat forum itd itp Schudne tak czy siak!!!! i w nosie mam wszystich niedowiarków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje :) jest efekt, będzie większa motywacja i pewnie będą kolejne zdubione kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×