Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vvvvv

czy są fundacje, które pomagają dorosłym?

Polecane posty

Gość vvvvv

Wiem, ze są takie co pomagają chorym dzieciom, a czy jest jakaś która mogłaby pomóc w sfinansowaniu operacji starszej osobie, tak koło 60-tki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynek_09
ja nie jestem do konca pewna ale z tego co sie orientuje to fundacja TVN "nie jestes sam" zajmuje sie równiez osobami dorosłymi. no na pewno warto spróbowac. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

Ja polecę Fundacje Turystyki i Rehabilitacji, pomagają w przeprowadzeniu badań i organizują bardzo fajne wycieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Ja też polecam TiRa, korzystam z ich pomocy już od paru lat i muszę powiedzieć, że zawsze mogę na nich liczyć, tam pracują ludzie z prawdziwego powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Fundacja Turystyki i Rehabilitacji co ważniejsze wspiera również działania ekologiczne, jednocześnie wspierając osoby niepełnosprawne, ludzie z tamtad potrafią rozbudzić w nich na nowo chęci do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Faktycznie TiR jest bardzo dobrą fundacją, która potrafi rozbudzić życie w tych co się chcieli poddać i wywołać na ich twarzach uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik

Tak jest dużo fundacji, które pomagają dorosłym, miedzy innymi wspomniana wcześniej Fundacja Turystyki i Rehabilitacji która odwala naprawdę kawał dobrej roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew

Ja mam 45 lat i korzystam z pomocy Fundacji Tir, bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×