Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cisowianka z maliną

Patelnia teflonowa

Polecane posty

Gość powiem szczerze że z
tefala jajecznica mi nie smakuje. Mam jakąś starą patelnię psudoteflonową z ikei i na niej smażę na masełku. Mięso smażę bez tłuszczu na grilowej, a na tefal leję odrobinę oleju, bo inaczej nie umiem... W ogóle mam ze trzy patelnie tefal różnej wielkości i rzadko ich używam do smażenia. Częściej do zapiekania, bo mam takie, co można i w piekarniku używać. Myją się dużo łatwiej, niż naczynie do zapiekania, a smak taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek...................
temat dla mnie , nie chce teflonowej chce cos lepszego , ktos cos ma ? i co i jak sie to sprawuje ! mialem taką z jakas pokrywa niby kosmiczna technologia , wytrzymała najdłuzej z wszystkich bo az 7 lat z niemiec kolezanka mi przywiozła ! ale ta firma juz nie jest uchwytna pzrez internet a moja patelnie dzieci wykonczyły( a mówiłem nie metalowymi rzeczmi mieszac ) ale gadaj sobie .../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie robic na teflonie jajeczicy z masłem? Poza tym nie trzeba, ale można dodawać tłuszczu i tak robię przy jajecznicy, mięsku i wszystko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie robic na teflonie jajeczicy z masłem? Poza tym nie trzeba, ale można dodawać tłuszczu i tak robię przy jajecznicy, mięsku i wszystko jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teflon
Mąż do żony smażącej coś na patelni: - Nie drap po teflonie!!! Żona: - Sam jesteś poteflon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×