Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

kto ze mna pogada?, bo jestem jakas rozdrazniona i cos mnie trapi

Polecane posty

ale nie wiem co. co u Was? jamusze sprztaac chalupe, a nie chce mi sie jak chooj. moje odchudzanie to jakas sciema, bo cwiczenia chyba jednak mi nie pomogly tak jak myslalam, a teraz jeszcze sie obrzalam ciastem:O to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia zaczela ...
aj chyba wystraszylas wszystkich tym rozdraznieniem .,boją sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam to samo, diete chuj strzelil, dzisiaj nawpierdalallam sie kokosowych ciastek:o no ale chociaz chate posprzatalam wiec - faktycznie, masz gorzej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna zdziro, ja tez chate wysprzatalam, ale jeszcz enie cala, wiesz generyalne porzadki, bo goscie wpadli. poszlabym spac, lecz nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu ja sie nie glodzilam, jadlam mniej i nie jadlam slodyczy, tzn nadal nie jem, tylko dzis sobie pozwolilam, bo mnie kurwica dzis strzela, chyba pojde po jeszcze, a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez duzo nie jem, moja dieta polega na odstawieniu slodyczy i niejedzeniu po 18tej. i jakos kurwa nie moge:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna.. Ja tak samo.. qrde te diety mnie wykonczą nie dlatego ze nie podoba mi się to co jem tylko dlatego ze nic kuźwa mi nie daja ;/ ja słodyczy w ogóle moge nie jesc.. Ale no juz kurde oschudzam sie 2 miesiace i nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
Bo Wy się tak tą dietą stresujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fakt, ja sie stresuje i ciagle o niej mysle. masakra. a chce zrdzucic ze 2-3 kilo wiec to nie powinien byc problem. bede plakac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo temat dla mnie ;) mi też nic się nie chcę,powinnam sprzątać ale olewam :P a o dietach to już słyszeć nei chce,kurwa codziennie się odchudzam a potem i tak się nażre i tyle z odchudzania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham slodycze, kocham w ogole jesc. dobrze, ze w sumie jestem szczupla, chcialabym ze 3kg tez schudnac, albo sie po prostu ujedrnic. a mja dieta tez polega na tym, ze nie jem slodyczy i nie jem po 18, do tego cwicze. mamy przestane z tym dbaniem o siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
A może jeszcze dziewczyny jesteście przed okresem. Wtedy nie dość, że słodyczy się chce to i woda się w organiźmie zatrzymuje i nastrój spada do poziomu depresji. Wrzućcie na luz, jutro sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
No i gdzie się podziała autorka tematu? Już rozdrażnienie minęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem:O i to na dniach bede miala:O:( jestem wkurwiona na maksa, ja pierdole. seiro. sorry za wulgaryzmy, ale to mi pomaga. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a w sumie mozliwe, bo mi sie wlansie skonczyl i dizsiaj czuje sie o niebo lepiej niz ostatnio. ale ciastka i tak zzarlam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
W sumie to ja też jestem rozdrażniona, ale staram się to ukryć przed otoczeniem. Jeśli Tobie pomaga klnięcie to może i ja sobie , kurwa mać zaklnę, zobaczę czy mi ulży. PS. To moje pierwsze przekleństwo odkąd pisuję na kafe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak
upsss coś mi się wysłał pusty post :0 No dobra, przyznam się. Jestem przed okresem, zjadłam dwa kawałki szarlotki przeze mnie upieczonej, jutro przyjeżdżają goście a ja nie dokończyłam sprzątać łazienki. Siedzę na kafe i czekam na natchnienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cos z tym rozdraznieniem jest na rzeczy. wczoraj bylam w kiinie. siedzialam w ostatnim rzedzie. przez pol filmu zastanaiwalam sie nad tym, jak nazywa sie jedna z aktorek. koniec filmu, zapalili tylko swiatla, akurat zaczela leciec lista płac, a wszyscy kurwa wstaja!!!!!! I wszystko mi zaslonili, nie widzialam, kto to byl. Myslalam ze rozwale tych jelopow, az mialam lzy w oczach:o:o:o naprawde jeszcze bym sie chwile nakrecila, i poryczalabym sie jak debil ze zlosci:o:o zreszta i tak na nich wrzucalam, jak wychodzilismy z sali, wszystko slyszeli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jee, ja tez mam szarlotke!! taka z budyniem:)pycha:) pierwsze przeklenstwo na kafe to nielada wydarzenie, musimy to chyba uczcic:P, moze ciasto?:P ja wlansie siedze i az spodnice rozpielma, bo chyba eksploduje mi brzuch, hahaaa! ej, chyba mi sie troche humor poprawil, moze pojde rozprawie sie z kuchnia, chcoaiz o jedno mniej bedzie:) dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, kafezdzira:Dniezla jestes:) ja chyba jescze do tego stanu zlosci nie doszlam, ale wszystko przede mna:classic_cool: a co to za film byl? czy tez nie doczytalas?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafezdzira... tez tak czasami mam ze jak sie wkurze na ludzi albo na kogos to prawie rycze i klne tak ze cos kuurrwa.. UdZie bywają tacy głupi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam mam nieźle...
jest piątek, a przede mną sprzątanie całego mieszkania + mycie okien. ale mi się nie chce!!! :o jeszcze jakiś wieśniak z dołu kicha tak, że słychać w promieniu 2 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×