Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ausia86

GDAŃSK - DOBRY GINEKOLOG - PILNE!!!

Polecane posty

Poszukuję dobrego ginekologa w Gdańsku, bo teraz chodzę do Doeringa, ale nie wiem co o nim sądzić... :/ Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi__ pi
Ja polecam doktora Henryka Raszczyka. Wiem że przyjmuje w Gdańsku... ale niestety nie wiem gdzie. Ja chodziłam do niego w Słupsku bo dojeżdża tam 2 razy w tygodniu. Bardzo dobry lekarz i dzięki jego pomocy oczekujemy teraz dziecka... a myśleliśmy że jesteśmy przypadkiem beznadziejnym i że czeka nas in vitro. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście prywatnie? Poszukam gdzie przyjmuje. On zajmuje się przede wszystkim leczeniem bezpłodnosci, czy prowadzi też ciążę?? bo ja jestem w 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pi__ pi
Nie zajmuje się głównie leczeniam bezpłodności. Przede wszystkim ginekologią ogólna i właśnie prowadzeniem ciąży. Ja po prostu trafiłam do niego przypadkiem po obejściu wszystkich ginekologów w moim mieście. Każdy był beznadziejny i tylko on mówił sensownie. A mój problem okazał się o wiele mniej poważny niż myśleliśmy. Jest dosyć poważny i taki troszkę starodawny ale naprawdę wie co robi. I można dzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy. Wydajem mi się że w Gdańsku przyjmuje też po państwowej drodze... tylko niestety nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SMIECHU WART TEN LEKARZ.lekarz ktory nie chce pomoc pacientce leczacej sie panstwowo ale prywatnie odrazu.wizyta trwala dlugo ale nagabujac zeby przyjsc leczyc sie prywatnie,jak sam mowi panstwowo sie pacjetki bada a prywatnie sie leczy.i ktory mowi ze pacjentka ma chora glowe i dlatego nie moge zajsc w ciaze gdy chcialam skierowanie na niezbedne badania aby sprawdzil co mi jest ze nie moge zajsc w ciaze ODMOWIL i stwierdzil ze sie nie zajmuje takimi sprawami.ale prywatnie ofszem.powiedzial iz mam 29lat moze byc juz za puzno na to abym zostala matka.wysmiela sie z innych pacjetek ze mowia gwara.TO NIE LEKARZ Z POWOLANIA.nie radze do niego chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z tym postem !!! Doświadczony lekarz Cierpliwie wszystko objaśni Godny zaufania Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja chodzę od kilku lat do dr Marka Dawickiego i szczerze polecam, bo jest naprawdę świetnym specjalistą. Nie wyobrażam sobie wizyt u nikogo innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka
Dnia 21.06.2019 o 10:40, Gość Kamila napisał:

Ja chodzę od kilku lat do dr Marka Dawickiego i szczerze polecam, bo jest naprawdę świetnym specjalistą. Nie wyobrażam sobie wizyt u nikogo innego. 

Przy pierwszej ciąży trafiłam właśnie do doktora Dawickiego i jestem zadowolona. Lekarz uprzejmy, doradzi, wytłumaczy, odpowie konkretnie i dokładnie na każde nawet najbardziej błahe pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Moją ciążę pierwszą prowadził doktor Dawicki i jestem naprawdę zadowolona. Z mężem planujemy drugie dziecko i na pewno też zdecyduję się żeby doktor Dawicki ją prowadził. Bardzo sympatyczny, dba o pacjentki, zleca potrzebne badania. Zdecydowanie na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dr Katarzyna Stefańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dr Marek Dawicki zdecydowanie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×