Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy któraś z was.....

Kto hoduje oleandry?

Polecane posty

Gość czy któraś z was.....

Znalazłam tanie sadzonki i zastanawiam się czy kupić,bo nikt z moich znajomych nie ma tego drzewka i nie wiem,czy warto je mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
z każdej podróży do ciepłych krajow przywożę szczepki oleandrow.Rosną w donicach na tarasie.Lubią słońce.Stoją do pożnej jesieni,potem przenoszę je w chłodne i zimne miejsce(weranda),mocno przycinam.Oleandry są łatwe w uprawie,pięknie kwitną.Uwaga ich sok jest trujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam oleandra. Pięknie kwitnie i jest bardzo wdzięczny w hodowli... Fajny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie, tylko jak w bloku znaleźć chłodne, jasne miesjce zimowa porą? Wzięłam zaszczepki od koleżanki i na razie rosną, zobaczymy, jak przezimują w normalnej temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
W ciepłym bloku to kiepsko ,bo jak ma za ciepło to choruje ,zrzuca liście i na drugi rok słabo kwitnie.Może będziesz mogła oddać go gdzies na przechowanie?Moj stoi na zacisznym tarasie do przymrozkow a w tym roku już w marcu wynosiłam do na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś z was.....
A czy one szybko rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane2
moja mama z kazdych wczasów przywiozi szczepki. Jedna donica wazy moze z 20 kg tak szybko rosnie. caly czas od kwietnia do przymrozków jest na dworze. lubi czeste podlewanie ale nie przelewanie. cudnie pachna kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ogrodniczka
ja mam dwa oleandry. zime spedzaja w piwnicy lub garazu. sa juz tak ogromne, ze nie moje hclopy w rodzinie nie maja sily ich nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×