Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiktoria___

zawstydza mnie widok nagiego mezczyzny

Polecane posty

Gość wiktoria___

mam 20 lat i obecnie mam faceta(pierwszego powaznego) i naprawde zawstydza mnie widok gdy jest nagi. Wprawdzie widzialam go dopiero raz i to po ciemku ale b.mnie to krepuje...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
pierwszy raz przewaznie zawsze taki bywa. po prostu musicie poznac wasze ciala, potem to stanie sie dla Ciebie nieobce i wydaje mi sie, ze juz sie nie bd wstydzic.;) powodzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria___
po pierwsze-to nie byl moj pierwszy raz :P on wie ze nie jestem jeszcze na to gotowa.Po prostu on postanowil sciagnac wkoncu bokserki heh i ja lezalam na nim-on byl nagi ja mialam tylko stringi, ale strasznie mnie peszyl widok jego nagiego...nie bylo ani b.ciemno nie na tyle,zebym nic nie widziala :) hmmm no fakt,moze to kwestia przyzwyczajenia...a wy jak reagowalyscie jak "go" zobaczylyscie po raz pierwszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 16 lat i też trochę się krępowałam ,ale byłam też ciekawa i ciekawość przewyższała Potem on poszedł zrobić siku to ja też za nim żeby zobaczyć i przy okazjo też się załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmhmm
to pewnie nie to samo, ale przed obecnym chłopakiem byłam z kimś i strasznie brzydziłam się jego członka... rzecz w tym że nie był jakiś straszny, śmierdzący czy coś, tak jakoś... natomiast z obecnym od początku nie było żadnego problemu, wręcz całkowicie przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria___
no wstydze sie pokazywac nago :p ogolnie nagosc i moja i mezczyzny mnie zawstydza..pewnie dlatego ze to dla mnie nowosc... nigdy ani sie przed nikim nie rozbieralam do rosolu ani w zyciu nie widzialam faceta nago (na zywo :p ) wiec sami widzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miccok
robisz z igły widły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria___
moze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×