Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naklejka

Czym, na litosć boską usuwacie

Polecane posty

Gość naklejka

klek po metkach, jak kupicie np. jakiś pojemnik. Kupiłam w IKEA i za cholere nie chce zejsć ten klej po naklejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłą wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdfhdfg
ano, gorącą wodą chociaż na niektóre powierzchnie można użyć zmywacza do paznokci, no ale wiadomo że on może uszkodzić coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja kupilam miseczki
i potraktowalam zmywaczem farba zeszla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naklejka
Ja kupiłam takie plastikowe. Namoczylam, papier zszedł, a klej został i się rozmaział po powierzchni. Co za idiota wymyslił taki klej do takich rzeczy! No nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj płynu do mycia naczyń
i ciepła woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpuszczalnik uniwersalny ew. benzyna są łagodniesze od zmywacza do paznokci, nie matowią plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodududu
Podobno (nie probowalam ale widzialam w jakims programie), trzeba taka naklejke potraktowac czyms tlustym, np oliwka, a potem delikatnie zeskrobac czyms co nie porysuje powierzchni, np drewniana lopatka lub skrobaczka do szyb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprobuj szuszarka
strumieniem goracego powietrza. tak robia w agencjach reklamowyvh do usuwania starych reklam.. ale to tez zalezy od kleju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benzyna LAKOWA
Ten klej zmywa benzyna lakowa. To nie może być bezyna ekstrakcyjna, jeden z popularniejszych rozpuszczaników, jaki proponuje Ewa33, ale to musi być BENZYNA LAKOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu spirytus salicylowy
lub natłuscić i poczekac chwilę ps. można też kupić taki specjalny spray do usuwania naklejek - ja kupiłam chyba w OBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko Wam powiem dziwczyny, że niektóre naklejki lepiej schodzą na sucho, niż po namoczeniu! Te z ikei zawsze zdejmuję na sucho i ewentualnie jeśli coś zostanie, to delikatnie zeskrobuję. A do usuwania klejm po naklejkach itp. (w tym również z mebli): posmarować klejmę majonezem, poczekać jakiś czas i zmyć, lekko ewentualnie skrobiąc czymś delikatnym. Schodzi, sprawdziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiuwqgbs
W najtanszy sposob.MIejsce klejace po usuinietej naklejce posmarowac masłem lub margaryna i zostawic to na pare godz.Po paru godz.zetrzec,schodzi szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naklejka
zeszło draństwo :) nalałam oliwki takiej dla dzieci, potrzymałam chwilkę, umyłam gorącą wodą i płynem. Uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej naftą. Schodzi. Oczywiście może być nafta kosmetyczna na porost włosów- nie ma dużego zapachu. (Jest również benzyna ekstrakcyjna, ale)do szkła najlepiej rozpuszczalnik do farb i to mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×