Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martino-1987

Wakacyjna Przygoda bez zobowiazan??hmmm czemu nie

Polecane posty

Gość martino-1987

Hej dziewczyny jesli macie ochote w te nudne wakacje zabawic sie bez zobowiazan i przezyc cos fajnego to klikajcie do mnie na gg,pogadamy dyskretnie i moze sie spotkamy na maly numerek;)6291017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martino-1987
i po co ten komentarz??skoro nie jestes zainteresowana/y to po co wtracac nosek??ludzie mniej stresu i kompleksow i bedzie fajnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.A.P.O.E.R.D.A.L.A.M_Ż.O.N.E
90% facetow w internecie to desperaci i koniobijcy monitorowi ktorzy urzekaja kobiety swoja glupota na kazdym kroku :classic_cool: pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.A.P.I.E.R.D.A.L.A.M_Ż.O.N.E
90% facetow w internecie to desperaci i koniobijcy monitorowi ktorzy urzekaja kobiety swoja glupota na kazdym kroku :classic_cool: pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martino-1987
Na tym ten swiat polega:)ze Kobieta wspolzyje z facetem i ktos ja musi adorowac;)a od tego jest internet zeby sie umiawiac na fajne spotkania jesli sie ma mozliwosc:)pzdr! PS.Fajnie sie gotujecie bez zadnego powodu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatokoniobijca
urzeknę ślicznego lachonika swoją głupotą, chętne zgłaszać się pojedynczo lub trójkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.A.P.I.E.R.D.A.L.A.M_Ż.O.N.E
Dalej nic nie rozumiesz idioto, ale hoy z tym sa wazniejsze sprawy :o usuneli mi konto 😭 🖐️ n.a.p.i.e.r.d.o.l.e wszystkim !!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×