Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanityy

sklep internetowy etorebka

Polecane posty

Gość tosia22
Mój ulubiony sklep internetowy z torebkami to od jakiegoś czasu Shopperka ( www.shopperka.pl ). Tu przynajmniej ma się pewność, że nie kupuje się tandety. Bardzo dobra jakość torebek zwłaszcza tych ze skóry naturalnej. Powiem, że raz w życiu zamawiałem torebkę przez allegro i był to pierwszy i ostatni raz. Na obrazku wszystko wyglądało ślicznie, a jak wzięłam torebkę do ręki to się płakać chciało. W Shopperce powiem że jest na odwrót, że torebka na żywo wygląda nawet jeszce lepiej niż na ich stronce ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje torebki, cudeńka z allinside.pl. Uwielbiam z tamtąd rzeczy gdyż są fajne i modne, a ponadto wytrzymałe i solidnie wykończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pomimo tego, iż realizacja zamówienia z etorebki przebiegła dosyć sprawnie. To po rozpakowaniu towaru zostało jedynie znieszczmaczenie. Po pierwsze towar nie wygląda jak na zdjęciach ( słabo wykonany pełno prujących się nitek spłaszczone na maksa do przesyłki) słabe nieusztywnione itd. Piszę to jeszcze ponieważ zauważyłam dodatkowo że te same produkty z etorebki dostępne są również na allegro dużo taniej...zawiodłam się dokonałam zwrotu na szczęście odesłano pieniądze na konto a ja zamiast zakupów straciłam opłaty za dwie przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne torebki i inne akcesoria widziałam w sklepie Internetowym - www.Alfasan.pl - mogę śmiało polecić każdemu ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodziejstwo w biały dzień !!! nigdy więcej! odesłałam torby, które w rzeczywistości wielkości dla lalki, sprzedawca cham! robi z człowieka głupka! i wmawia, że torby nie było!! zwrotu pieniędzy brak!! dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieraj wspaniałe nagrody na www.zbierajnagrody.pl - odbieraj upominki, bony i gadżety o wartości nawet 5000zł za darmo! Potrzebujesz jedynie maila, żadnych płatnych smsów czy podpinania kart płatniczych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×