Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prywatna sekretarkaa

co teraz dobrego jecie?

Polecane posty

mmm ja mialam no pamietam, to jedyna rzecz, ktora ty robisz lepiej od tesciowki :P placki z jablkami mmmmmmmmm :D:D:D uwielbiam gadac o jedzeniu, moj chlopa mowi, ze wystarczy wspomniec cos o jedzeniu i od razu robie sie szczesliwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79889
makaron z pesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybki marynowane ze słoika :D ale w lodówce juz mi sie marynuje mięsko na szaszłyki, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak gotuje tragicznie to moze i lepiej ze jej nie poznalas:P heheh ja swoją poznalam jak mialam 7 lat zaczelam chodzic do szkoly podstawowej i na obiady (dobre byly:P) i byly tam 3 kucharki i pamietam ze "panią z blond wlosami" lubilam najbardziej bo byla najmilsza:D no a po parunastu latach :P zaczelam spotykac sie z jej najmlodszym synem, zostal moim narzeczonym a teraz jest mezem babka mówi ze mnie pamieta :P aha mieszkalismy od siebie 3 bloki dalej :D teraz mieszkamy w jednym bloku 3 klatki dalej niz ona heheh i mąz w pracy ona na emeryturze i mi tak dogadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik0007
żelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka perrrmanentna
piwko :) to cos jakby chlebek w płynie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na kolacje przewidujecie:D?? ja najlepiej lubie pizze ale jak zamowimy to tak zamawiamy przez ok 5-8 dni codzien na kolacje i ja po takim maratonie zawsze kilogram na plusie jestem hehe:P więc wole sobie darowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo??? a jakie?????? :P mmm ja mialam nooooo pizza mmmm albo taka bagieta zapieka z tunczykiem albo kura mmmm na kolacje chyba zjem kanapki z szynka, serem, pomidorami, szczypiorkiem i moze jajeczko ugotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80989
ała, cos mnie w boku zaklulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7978
zakuło*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja to powinnam sie odchudzac bo za miesiąc nasze weselicho (po cywilniaku jestesmy:P) a ja noga w gipsie i sie objadam:P moj mąż mówi ze jedzenie to moj ulubiony sport - chyba cos w tym jest:D a ile wazycie?? ja to przewaznei z rana jakies platki, kanapki, czasem nic tylko kawa pozniej cos przegryze, obiad oczywiscie od tesciowej:D no ale bez kolacji nei usne:P ja moge nei jesc do 15 ale po 15 to ssie mnie i ciągle głodna chodze:P a dzis to jeszcze piwko bym wypila a po tym too uuuu moge zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba dobra przemiane materii, ale wole sobie dogadzac mieskiem, kanapkami i czyms konkretnym niz slodyczami, fast fudami, czipsami, itp. to moze dlatego waze 47kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie jem fasolke
szparagowa z maselkiem i bulka tarta ,,,,mniaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55566
jak ktos mi zrobi masaz krzyza to bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhheeh
orzeszki w papryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×