Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

dziewczyny, poszukuje lakieru do paznokci w kolorze takiego przygaszonego, ale z

Polecane posty

taki, zeby nie byl oczojebny i moglabym go nosic normalnie na paznokciach u rak, bo jak na razie to wszystkie zakupy w tym kierunku to nieywaply i nosze je jak cos tylko u stop, bo wyzej sie nie nadaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiego przygaszonego
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygaszonego czego? różu? szukaj lakierów przeznaczonych do french'a, takich półprzezroczystych, bo inne,mogą wyglądać jak emalia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten otatani widze, ejuz bedzie oczojebny. kurde, widzialam u pewnej kobiety kolor idelany, az mine korcilo, zeby sie zapytac jaka firma i nr, ale glupio mi bylo, full ludzi w pociagu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam taki
wcale nie jest oczojebny, super podkreśla opaleniznę rąk i ma takie delikatne błyszczące drobinki dzięki czemu kolor nie jest taki płaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfd
wlasnie w inglocie mega duzo takich lakierow, a z eveline tez jest pare ocieni pomaranczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne lakery jakie mi się podobają pomarańczowe sa w kolorze cegły. Nawet mam taki dzisiaj na palcach u stóp, ale na paznokciach u rąk moim zdaniem pomarańcz żle wygląda ale gusta sa różne:) Więc z pomarańczu polecam taki wchodzący w czerwień http://www.viperasklep.pl/images/422m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowie Wam dziewczyny, co kupie, to sie okazuje jakis oczojebny, bo w buteleczce w sklepie inaczje wyglada, niz na paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×