Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Otwieracz...

W kazdej kobiecie drzemie potencjal

Polecane posty

Gość Otwieracz...

Gdy ja poznawalem pol roku temu, byla 20 letnia dziewica, seks po slubie i te sprawy :D Sliczna dziewczyna tylko troche zakompleksiona i ze zlym pogladem na swiat :D Za punkt honoru postawilem sobie ze ją otworze :D Pierwsze spotkanie - calowanie, drugie - całowanie, macanki ale przez ciuchy, trzecie spotkanie - lodzik. Po troche ponad miesiacu, widzac ze sie troszke opiera, powiedzialem ze ja kocham, efekt - tej samej nocy gdy lizalem jej cipke powiedziala "wejdz we mnie" :D Poczatkowo seks tylko po ciemku albo pod koldra :O po niedlugim czasie zaczela sie otwierac. Seks w parku noca, w pociagu, w lesie, w przymierzalni itd :D Wczoraj, gdy podczas seksu posuwalem ja od tylu, poraz pierwszy ciagnalem ja za wlosy, klepalem po tylku a na sam koniec pierwszy raz spuscilem sie do ust (z polykiem, a jakze! :classic_cool:)) po seksie powiedziala ze lubi byc traktowana w lozku jak dziwka :classic_cool: Jestem z siebie dumny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apetito
też lubię jak się mnie traktuje w łóżku jak dziw*ę a normalnie to by chyba ani nikt nie przypuszczał.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otwieracz...
dodam ze to wlasnie typ takiej szarej myszki ubranej w dlugie spodnie i golf chociaz ostatnio coraz czesciej i chetniej (moze tez dlatego ze sie cieplo zrobilo ;) ) rozbiera sie (mini, pod nia stringi a czasami nic :P) duze dekolty i makijaz (wczesniej tylko blyszczyk). I to w ciagu pol roku! cudownie sie tak patrzy na kobieca przemiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×