Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga_80

Sprzedam suknię white one model 424 z kolekcji 2009

Polecane posty

Gość śrubka wraz z nakrętką
Jaki rozmiar i cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar z metki byl 34...ale to hiszpanskie 34 a wiec tak jakby polskie 36 a mzoe i wiecej,wiec na moją figure musiala byc zmniejszana - w razie czego mozną ją w tym miejscu poszerzyc, gorzej,ze nie wydluzy jej sie,a jest na drobną osóbkę, bo ja mam jakies 158 cm wzrostu (+buty 8 cm obcas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śrubka wraz z nakrętką
no to nici :o Bo ja mam prawie 170 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukia jest
przepiekna!!! Jak bede wychodzic za maz skorzystam z tej firmy albo San Patrick :) a mozesz wkleic zdjecie jak sie prezentuje na "normalnej" kobiecie a nie na wysokiej i chudej modelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bardzo ładna, mam tyle samo wzrostu co Ty i chyba nawet tak samo na imię, ile byś chciała za ta sukienkę? slicznie wyglądałaś, no i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaacaaaaa
aga, a ile wazysz jesli moge zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:)Choc nie ukrywam,ze mnie te zdjecia sie nie podobaja,są kiepskiej jakości...od fotografa będą lepsze,ale poki co mam tylko takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaacaaaaa
uuuu, to na tych zdjeciach wygladasz na ok, ale 50-51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie z ceną mam największy problem...bo suknia z bolerkiem kosztowala 3600+ welon 70....ale ile powinnam życzyć sobie az nią za cholere nie wiem:( Mysle,ze to do dogadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawannaaaa
a ile za nią chcesz?? Chyba nie spodziewasz sie kokosów? Ja mogę dac za nią 1000 zł. Swoją drogą zajebistą masz rodzinę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_narzeczona
przepieknie sie prezentujesz :) REWELACJA! Ja niestety jestem wyzsza i do tego mam spory biust... Mysle, ze za sukienke mozesz zazyczyc sobie 2000zl!!!! To bardzo dobra firma i jak napisalas sam model sporo kosztowal :) Mnie do takiej sukienki marzy sie welon przypiety wysoko na czubku glowy, kilkuwarstwowy z lejacego, niesztywnego, materialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maanda
A skąd jesteś jeśli mogę zapytać??? Bo bardzo mi się podoba, tylko nie wiem czy bym się w nią zmieściła:-( wyglądasz na bardzo drobną.. Ja mam ok 162 cm ale troszkę kilo więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z łodzkiego, a co do tego,czy zmiescilabys sie to ewentualnie mozna ją troszke poszerzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze te droższe suknie lepiej schodzą na zagranicznym ebayu, np niemieckim; babka z salonu opowiadala ze w Polsce klientka nie mogla sprzedac sukni za 1200 a na niemieckim ebayu sprzedała ją za tyle ile ta suknia prawie kosztowala w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaati
czy oferta jest dalej aktualna?? jakie sa wymiary i czy mozna zwezic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta aktualna nadal,ale rzadko ostatnio bywam na Forum dlatego tak wolno odpisuje :( Zwezic zawsze da sie:)tak przynajmniej mi sie wydaje. Wymiary musialabym dokladnie sprawdzic,ale w biuscie na 70C a w takii ok 65 tak sądze:) i na wzrost jak pisalam wczesniej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos niebardzo mi sie podoba
Mi sie ta suknia nie podoba.Pelno koronek wyglada jak z poprzedniej epoki.Sorrki jakos niebardzo.Jeszcze to bolerko tez koronkowe nie nie nie! Kazdy ma inny gust ale mi sie wydaje, ze patrzycie na firme a nie na jakos i wyglad sukni.Ciekawa jestem czy jest ciezka bo to koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gustach sie nie dyskutuje...mnie taka się podobała i nie patrzyłam broń Boże na metkę,ale swoje zdanie możesz mieć. Zapraszam przyszle panny młode zainteresowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakrakow
Witam, czy suknia jest jeszcze nadal do sprzedania? ? Proszę o odpowiedź=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudny *
autorko ślicznie wyglądałaś :) sukienka jest ok a pewno sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×