Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala

czy ktos ma jakis pomysł na sniadanie obiad kolacje taki prosty przepis?

Polecane posty

mam pustke w głowie co moge zrobic na weekendzie przez trzy dni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
Sniadanie omlet - jajko, mleko mąka - ciasto wymieszac, dodac tyle składników by była konsystencja smietany, usmażyć, na góre dodać swieże pomidorki i starty ser zółty podsmażyć do jego roztpienia i gotowe Obiad - zapiekanka pycha - makaron - ugotowac, papryka - lekko podsmażyć na patelni, 6 pieczarek - poddusić 4 plastry boczku wędzonego - podsmażyć na rumiano, ułożyć w takiej kolejności jak podłam na to pokrojone w plastry pomidorki i serek żóty zapiec ok 30 min i gotowe:) Kolacja - hot dog - kupujesz 4 pakowane buleczki hot dog, przekrawasz, przyżądzasz sos czosnkowy (2 ząbki czosnku, śmietana, troche majonezu, łyzeczka musztardy, sól, pieprz), do bułeczek wkładasz parówke, oraz ser żółty zapiekasz ok 15 min,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe:) to jeden dzien mam z głowy;):) dzieki ale zostały jeszcze dwa dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
okej hehe:) rano; pomidory ze śmietaną i cebulą lub szczypiorkiem, sól pieprz + kanapeczki południe: zupa z zielonego groszku: 2 litry bulionu, puszka groszku - miksujesz, dodajesz do gotującego bulionu, potem dodajesz smietanke do zup, doprawiasz solą, podajesz z ciastem ptysiowym lub grzankami; wieczorkiem: cukinie obierasz, przekroisz na poł i wydrążysz, na niej układasz mieso mielone podsmażone mocno z użą ilością przyprawy do miesa i ch8li, na to starty ser i zapiec ok 0,5 godz bon apetit ps. potrzebuje przpis na prostą bakę do foremki keksówki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fe pomidory nie bardzo ani zupy z grozkiem :) taa po szkole gastronomicznej jestem a mam pustke w głowie hehe no ale mnie uczono skomplikowane przepisy robic ;/ a przejadły mi sie schabozczaki zapiekanki zupy warzywne itp mi ciezko dogodzic ;) zaraz ci poszukam przepis na ta babke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula8888
wiec pozostaje Ci podać rosół, naleśniki lub racuchy, a na kolecje sadzone jajko hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
jeszcze mi się przypomniała pieczona panga z masełkiem i czosnkiem, z masła robisz paste dodajesz tymianek 2 ząbki czosnku, oregano sól, smarujesz tym rybkę posypaną wcześniej pieprzem cytrynowym, pieczesz poł godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz robiła ta babke z tej strony to daj znac czy jest taka dobra jak w komentarzach :) bo pewnie na weekendzie ją zrobie bo az mi slinka pociekła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
jak bede robiła ja dzis takze dam znaka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu apetycznie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
obiłam inna babkę śmietanową z tej stronki i jest pyszna puszyta super aha i prosta jak wpiszesz w google babka śmietanowa to ci wyskoczą przpisy na nią::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×