Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alizkaaaaaaaaaaaaaaaaa88

Urlop wypoaczynkowy w pracy a studia. Jak to jest??

Polecane posty

Gość alizkaaaaaaaaaaaaaaaaa88

Pracuję w placówce państwowej. Pracuję prawie 2 lata i należy mi się 21 dni urlopu na rok. Dopiero bodajże po 10latach- 26 dni. Wczoraj dowiedziałam się od koleżanki,że jak skończę studia (podobno obojętne czy 3 letnie licencjackie czy 5 letnie magisterskie) to to jest jak 8 lat pracy i wystarczy 2 lata przepracować normalnie w pracy i należy się wtedy od razu 26 dni... Czyli studia, 2 lata popracować i 26 dni od razu zamiast 10 lat pracy... Czy to prawda?? Ktoś wie jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja wlasnie po 2 latach mam
26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizkaaaaaaaaaaaaaaaaa88
a jakie studia skończyłaś?? i gdzie pracujesz?? czy studia były bezpośrednio związane z pracą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magisterskie i w ogole nie
musza byc zwiazane z praca. skonczylam filozofie, pracuje jako grafik o ile wiem licencjat wystarczy, poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizkaaaaaaaaaaaaaaaaa88
no właśnie mi został ostatni rok licencjackich, potem wybieram się na uzupełniające magisterskie ale super by było,gdybym od razu dostała 26 dni :D akurat we wrześniu mijają mi 2 lata pracy. Myślisz,że nie ma różnicy czy firma jest państwowa czy prywatna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadrowa od 7 boelści
Jeżeli równocześnie pracujesz i studiujesz to wtedy do podstawy wymiaru urlopu bierzesz albo studia albo praca. § 1. Do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu, wlicza się z tytułu ukończenia: 1) zasadniczej lub innej równorzędnej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 3 lata, 2) średniej szkoły zawodowej - przewidziany programem nauczania czas trwania nauki, nie więcej jednak niż 5 lat, 3) średniej szkoły zawodowej dla absolwentów zasadniczych (równorzędnych) szkół zawodowych - 5 lat, 4) średniej szkoły ogólnokształcącej - 4 lata, 5) szkoły policealnej - 6 lat, 6) szkoły wyższej - 8 lat. Okresy nauki, o których mowa w pkt 1-6, nie podlegają sumowaniu. § 2. Jeżeli pracownik pobierał naukę w czasie zatrudnienia, do okresu pracy, od którego zależy wymiar urlopu, wlicza się bądź okres zatrudnienia, w którym była pobierana nauka, bądź okres nauki, zależnie od tego, co jest korzystniejsze dla pracownika. Tak to prawda, studia dwa lata pracy i 26 dni urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×