Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CAMPARI34

RYBIKI

Polecane posty

Gość CAMPARI34

CZY KTOŚ Z WAS WIE JAK SIĘ POZBYĆ RYBIKÓW Z ŁAZIENKI?CZĘSTO WIETRZĘ WYCIERAM DO SUCHA A TU CZASEM JESZCZE JE WIDZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
nikt z was nie ma dobrej rady??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
plytke GLOBOL polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpetułłła
Rybiki są ohydne... :( Niestety nie wiem jak się ich pozbyć :((((((( Ohydne bardzo ohydne... BRRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomóżcie wybrać
Ja bardzo lubie rybiki:). One żyją po 7 lat, to tacy moi zaprzyjaznieni lokatorzy, nigdy nie zabijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
a co to za płytka gdzie ją można zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam w castoramie sprey na rybiki. kupilam rok temu i jak do tej pory mam spokoj. przy okazji wykonczyly sie tez pajaki. sprey smierdzi przez kilka godzin, najlepiej w tym czasie wyjsc z domu. ale skuteczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkąd mam koty nie ma rybików
podejrzewam że je żrą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna82
Rybiki miałam w całym domu, przywiozła je z rzeczami ze stancji. Część rzeczy poszła do szopy i tam też się rozmnozyly! (Zginęły po mrozach) Więc te sprzątanie wietrzenie itp nic nie daje. Może komuś tak, ale ja miałam podły gatunek. Zabijałam je nocami (będzie kilkaset), kupiłam taki lep, trutke, odstraszać dźwiękowy i nic. W końcu załamana i obżydzona tymi rybikami zadzwoniłam do specjalisty od robali. Gościu wiedział w czym rzecz jak to ciężko wyplenić. Dał mi taki proszek abym sobie posmarowala wszystkie kąty( wział chyba 10 zł! taniocha)Najlepiej nie spać jedną noc w domu musi wywietrzec. Po tym w końcu zaczęły zdychac, odkurzalam je codziennie z 2 miesiące. Dzięki Bogu!!! na razie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×