Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ariuliz

zakup garnków-co radzicie

Polecane posty

Gość GARNKI POWINNY MIEĆ
grube dno, najlepiej tzw kapslowane, czy li podwójne z warstwą powietrza między warstwami stali wtedy się nic nie przypala, ciepło rozporwadza się równomiernie i dłużej trzyma aha - na garnkach nie warto oszczędzać ,ale tez nie ma sensu wydawać tysiące złotych - nie daj się naciągać tym wszystkim sprzedawaczom "cudownych garnków" co za Ciebie ugotują, posprzątają i jeszcze może lodzika strzelą na deser ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra firma np
Berghoff - można kupić zestaw za 400 - 600 zł, ale patrz czy oryginalne i koniecznie patelnia teflonowa, ciężka z przykrywką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariuliz
co do teflonu bardzo glośno mówiło się, że jest niezdrowy.... więc trudno mnie do takich patelni przekonać :/ a grube dno.... nie słyszałem nigdy o przestrzeni z powietrzem, więc tym bardziej dzięki za radę! poszukam... jeszcze jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family
Mam dobrą ofertę na takie naczynia klasy Zeptera w zamian za prezentacje robota który gotuje jak Thermomix ale jest nowocześniejszy. tel 691425665 family@plusnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zakupie garnków warto zwrócić uwage na elementy: - podwójne dno, - materiał, z jakiego są wykonane, - grubość (cienkie mogą się szybko powyginać), - kuchenki, na jakich można je stosować - dobrze, żeby nadawały się do indukcji, bo nawet jeżeli obecnie takiej kuchenki nie posiadamy, nie wiadomo czy za rok lub dwa nie będziemy potrzebować do niej garnków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
A ja polecam garnki emaliowane,kiedyś powyrzucałam i przeszłam na modne stolowe,a teraz z powrotem kupuje dobre ,polskie gary emaliwane. Całkiem inny smak potraw niż z tym blach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie odpowiadają te Tefal Ingenio. Wygodne w użyciu, praktyczne, nie przypalają się (!) i nie ma smrodu podczas gotowania, uchwyty też się nie nagrzewają. Tu znalazłam zestaw za 425 http://tnij.org/d26w Ja trochę przepłaciłam. Dałam o ile pamiętam ponad 500. Polecam te garnki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inginio są fajne, nawet bardzo fajne. Ale mają jedną wadę. Jak się stuka łyżką o bok garnka, to się ten teflon uszkadza, a to szkodliwe cholerstwo. Czasem np masło z łyżki chce się strząsnąć pukając lekko o bok, a inginio sa na to wrażliwe. Ale fajnie się przechowują, bo nie zajmują miejsca, jeden w drug ładnie włazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę porad - http://www.lovelylife.pl To dla kobiet głównie, w różnych kategoriach - dużo na prawdę praktycznych i ciekawych informacji. Po prostu z tego korzysttajcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×