Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikea

Kolczyk w pępku czy tatuaż ?

Polecane posty

Mam do wyboru zrobienie sobie tatuażu lub kolczyk w pępku . Sama nie wiem co mam wybrać. Juz miałam kolczyka w pępku i było nawet ok. Moi robice dali mi wybór i teraz sama nie wiem co mam wybrac bo to i to mi sie podoba ;] I Co jest zdrowsze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyk mozna wyciagnac
tatuaz jest na cale zycie ... wybor nalezy do ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak Ci sie goił
kolczyk w pępku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldooradoo
wiesz co decyzja jest Twoja ja bym tatuaż wybrała:P a juz wiesz co chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena nie gra roli ;/ bo i tak i tak rodzice mi fundują :P A kolczyk nie bolał mnie wogóle (sama sobie przebijałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldooradoo
w sensie jaki wzorek cchesz sobie zrobić i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany boskieeeeeeeeee
Pewnie jestes bardzo mloda? :) Bo piszesz o tym jak o chwilowym kaprysie ;) Odradzam pochopne decydowanie sie na tatuaz, to zostaje na cale zycie! Wybierz wzor, miejsce, w ktorym chcesz zrobic ten tatuaz, a potem odczekaj rok :) Jak nadal nie zmienisz zdania, to wtedy zrob :) Powaznie, z doswiadczenia pisze :) Na Twoim miejscu predzej bym zrobila kolczyk w pepku, choc to tez powinnas przemyslec. Jak go kiedys wyjmiesz, zostanie dziura. A jak zajdziesz w ciaze, to popeka Ci taki sliczny rozstep przez caly brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie najgorze jest to że sama nie wiem. Nie mam zielonego pojęcia jaki tatuaż ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja miałam już kolczyka w pępku i tak mam bliznę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldooradoo
ja miałam juz kolczyk w pępku w języku i taki na całe ucho ( ten w uchu to taki sam jak w języku) zrobiłam to sobie w liceum teraz mam tylko kolczyk w pępku :P i wiem,ze gdybym miała sobie robić to teraz za bardzo bym sie bała,ze bedzie boleć tatuaż jest na całe życie, to musi byc bardzo dobrze przemyślana decyzja bo nie pozbędziesz sie go za rok jak juz przestanie Ci sie podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o tatuażu na ramieniu raczej prawym ale niewiem jaki lub na kostce różyczkę lub okolice pleców (na samym dole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd to przekonanie, że tatuaż jest na całe życie???? Tatuaż też można usunąć!!!! Operacyjnie :< Tylko, że usunięcie jest dużo droższe niż zrobienie. ;> I musisz uważać do jakiego salonu tatuażu idziesz, żeby nie wdało się jakieś zakażenie, albo żeby Cię czymś nie zarazili. Przy kolczyku też trzeba zresztą uważać, gdzie się go robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie kolczyk w pepku a tatuaż zawsze możesz zrobić jak juz nie będziesz potrzebowała zgody rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×